Kızlar neden ne istediğini bilmiyor

asmsrm

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. Sizce kızlar neden ne istediklerini bilmiyor, neden biz kızları anlayamıyoruz? Sosyal medyada konuştuğum bir kız vardı, bir aralar mesajlaşıyorduk bayağı ama aradan belli bir süre geçince kız fazla mesaj atmamaya başladı, kısa kısa cevaplar vermeye başladı. Neyse o günden beri ben de mesaj atmadım ama belli aralıklarla bana "ne haber, selam" gibi mesajlar atıyor, ben de cevap veriyorum biraz konuşuyoruz ondan sonrası yok. Geçen konsere gitmiştim, durumuma atmıştım, o gün bana "burası neresi?" diye mesaj yazmıştı. O mesajlarıma cevap vermezse ben de ona hiç yazmıyorum. Sonra ben yazdım cevap gelmedi tekrar. Şimdi ise tekrar 2-3 gün önce bana "ne haber" diye mesaj yazmış. Bu kızın amacı ne ben anlamadım. Yedekte mi tutuyor? Yoksa ilgi mi istiyor, ya da canı sıkıldığından mı yazıyor? Ben bu kızları bir türlü anlayamadım. Amaçları ne? Ne istiyorlar? Şimdi ben bu kıza ne yazmalıyım? Yani ne yazarsam kız ilgili konuşmaya başlar? Daha herhangi bir şey yazmadım. Tavsiye verirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar genel olarak ilgi ararlar. İlgiyi istediği kişide bulamayınca yedekte tuttuğu kişilere yazarlar. Sevgilisi olsa bile yedekleri vardır. Takma kafana istisnalar hariç hepsi aynı. Böyle tiplerden uzak durmak daha doğru olacaktır.

Geri
Yukarı