Anlat Kurtul

@imPaSSibile, 8. sınıfın (bilgim sıfır diyorsanız, ben anadolu lisesi müfredatı ve ağırlığı nasıl tam bilmiyorum yanlış bilgi vermeyeyim ama okulda gördüğüm birçok şeyin başını 8. sınıfta işlemeye başladık, fen lisesindeyim ben).

@imPaSSibile, 8. sınıfın (bilgim sıfır diyorsanız, ben anadolu lisesi müfredatı ve ağırlığı nasıl tam bilmiyorum yanlış bilgi vermeyeyim ama okulda gördüğüm birçok şeyin başını 8. sınıfta işlemeye başladık, fen lisesindeyim ben).
Meslek deyim ben de sıfır değil biliyorum az çok birşeyleri ama fen dersi ne alaka ?

Bu sene YKS'ye gireceğim fakat ondan çok yıllık yazmak beni zorluyor. 4 günde 10 küsür yıllık yazmam gerek 😰
Ekleme: Taktiklerinize açığım.

İlk bilgisayarım ilkokula başlarken gelmişti (ati 4650 ve intel core duo 2 ...) 1gb ram vardı. O zamanlar COD WW 1 yeni çıkmıştı , tabi korsan bilmiyorduk :))) gidip mağazadan 100tl mi 50tl mi neydi almıştık :D Sora baktık oyun açılmıyor. Git 1gb ram daha eklet :D sora oynadım ettim. Az araştırıp ettik ortaokul sonuna gelmeden falan Vatan'dan hazır bilgisayar(i5 di ama nesli düşüktü, hd7850 vrdı azına uctumun kartı bir işe yaramayan :D) aldırttı sağolsun ordaki şahıslar :D tabi küçüğüz ne bilelim. yeni nesile akıl olsun :DD Ondan sonra 9.sınıfa geçtim yetmiyordu artık bilgisayar sinir bozucu kasmalar vs vs. okul 1.liğiyle pc almayı teklif ettim ve 4 yıl lisede okul 1.si oldum. 9.sınıftaki 1.lik sonucunda gtx1070 - i5 6500- pg278q sistemi topladım. gtx1070li PC videosu burda.(yasaksa kaldırırız hiç bir amacım yok yani şahsen) sonra baktım bu donmaya başlıyor oyunlarda 2k 144hz ultra hayal.. :D sonra 12.sınıf tıp ı kazandık. ve daha 1-2 ay önce sistemdeki sistemi kendim 1.5ay araştırarak ve tamda vatan'da %18 kdv + %5 sepet indirimine denk getirerek şansa topladım hemen. şuan sistem on numara. cod mw 2k 150 160fps oynamak o akıcılıkla ( tabi lowda çünkü yıllarca low adamıydık :) zaten cod mwnin grafikleri low - ultra hiç hissettirmedi bana akıcı olsun yeter :D hız gerekiyor oyunda.)
öyle işte :D şimdi yaşıyoruz bakalım . hayattt.......
IMG_20200103_211538 (1).jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı