Anlat Kurtul

Param,İşim,Çok sevdiğim eşim ve bir aslan parçası oğlum var,Herşey yolunda gibi ama arada bir his geliyor dünya başımdan aşağı yıkılıyor gibi hüzün üzüntü sıkıntı basıyor 15-20saniye sürüyor neden oluyor bilmiyorum bir haftadır devam ediyor,Sanırım ülkemi ve ailemi özledim.
Hangi ülkede yaşıyorsun

Lise sonum bu saatten sonra yapmak istemiyorum.

Ama şunu söyleyeyim en başından beri açık öğretimde okumak en iyisi hem bozuk eğitim sisteminden hem de okuldaki belalardan uzak oluyorsun.
Bence açıköğretim zor olmalı ama öyle avantajları da var, son senen bir dönem daha sabredip iş hayatına atılırsın veya üniversite sınavına hazırlanmaya başlarsın.

Asosyal dedikleri için bunu söylemiyorum.

Kimseden cekinmenize gerek yok. Hayatta zevk aldiginiz seyleri yapmaya bakin, insanlarin size yakistirdiklari ve yapmanizi istedikleri seyleri degil. Ben bunu bilir, bunu söylerim.

Bilgisayarda geçirdiğim her vakit yaptığım her şey beni mutlu ediyor

Gel sarilalim.

Asosyal bir insan olmamama ragmen ben de böyleyim. Özellikle kulagimda olan sorundan dolayi kendimi dis dünyadan izole etmeye calisiyorum, cünkü genelde huzurumu kaciracak durumlar oluyor.

Üşengeçlik ve EN önemlisi ODAK SORUNUM !
Sınava çalışacağım ama sürekli kendimi toparlayamıyorum.Başka şeylere dalıyorum 5 dk çalışma 1 saat oyalanma oluyor en son elimde. Hep bugün yapacağım diye giriyorum hiç bi halt yapamıyorum :(

Kilo alamıyorum , 1 senedir spora gidiyorum ancak 10 kilo alabildim . Çok kötü değilim normal gözüküyorum artık ama hala küçük gösteriyorum 57 kiloyum . Gainer, fast food her şeyi denedim olmuyor bi türlü bu çubuk görünümünden kurtulamıyorum .

“Eğer uzun süre boşluğa bakarsan, boşluk da sana bakar.”

-Nietzsche

Fazla karamsarlığa düşmemek ve asosyallik girdabına girmemek; günümüz toplumunda başarması zor da olsa, önemli.

Polyannacılık yapın demiyorum, ama hayatın olumlu yönlerine bakmak önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı