Anlatamadıklarımızı yazıyoruz

Ben 7. Sınıftayken bir kızı seviyordum ama bunu o sınıftakilerin dalga, alay ve iftiraları yüzünden hiçbir zaman söyleyemedim zaten söylemekte mantıksızdı. Şuan 9. Sınıfı yeni bitirdim ve mezuniyet fotoğrafında onu görünce onu hala sevdiğimi fark ettim.7 ve 8'de benimle dalga geçip aile hayatımı notlarımı bitirenlerin Allah bel**ını versin beni anlamayan ve dertlerimi anlattığım öğretmenimi de allaha havale ediyorum.
O kızı ileride bulacağım öyle ya da böyle.
Vesselam.
Reis bende bir yerlerde görünce halen böyle içim şey oluyor. Kız sana karşı nasıldı anlatır mısın tavsiye verelim. Hocalar benimde hayatımla oynadığını söyleyebilirim. Hocalar sınıfı geçmeyeyim diye sözlü puanımı 1 verdi ve şuan 10.sınıf bitti. 11. sınıf olmam gerekiyordu.

Şöyle söyleyeyim hiç benzemediğim halde beni "kaz"a benzetiyorlardı. O kızla da zaten bırak söylemeyi arkadaş olarak bir iki kelam ettiğimiz bile olmazdı. Kızda başarılıydı ve dediğim gibi işte benim derslerde sürünmeme sebep oldular.Hatta haşa ve kellâ beni sapık gibi göstermişlerdi onlar daha öyle şeylere aklım ermediği halde.Hocalara zaten söyleyemezdim.Tek hedefim deli gibi çalışıp istediğim üniversiteyi kazanmak oldu.Şimdide o kızı düşünerek ve söz vererek geçiyor zaman..

Şöyle söyleyeyim hiç benzemediğim halde beni "kaz"a benzetiyorlardı. O kızla da zaten bırak söylemeyi arkadaş olarak bir iki kelam ettiğimiz bile olmazdı. Kızda başarılıydı ve dediğim gibi işte benim derslerde sürünmeme sebep oldular.Hatta haşa ve kellâ beni sapık gibi göstermişlerdi onlar daha öyle şeylere aklım ermediği halde.Hocalara zaten söyleyemezdim.Tek hedefim deli gibi çalışıp istediğim üniversiteyi kazanmak oldu.Şimdide o kızı düşünerek ve söz vererek geçiyor zaman..
Reis bence kızı boşver. Gel her derdini bana anlat içini dök kızı boşver. Diğer insanları boşver ne dediklerini takma bende yıllar boyu dalga konusu olmuştum. İnsanları takmazsan hedeflerine yönelirsen başarılı olursun. O insanlar senin başarı yolundaki yan karakterler.

Madem herkes kız konusunu açıyor bende açayım ama benimki öyle çok şey değil sıradan bir Red edilme hikayesi denilebilir ama şu an bulunduğum durum biraz can sıkıcı. 7.sınıftayken bir kızdan hoşlanıyordum biraz yakın arkadaştık son zamanlarda ama beğenmenin bir tık üstü gibiydi o duygum sonra benim en yakın arkadaşımla konuşmaya başladık, dertleşmeye başladık o dedi aklımda bir plan var ben dedim bir planda bende var o yaz aynı gün içinde o kıza yazmışız ikimizde ve Red yemişiz sonra o gün konuşurken bunu fark ettim kız bizimle yakın arkadaştı o yıl kesti konuşmayı 8. sınıfta ise yavaş yavaş konuşmaya başladı sonrasında en son mart ayında konuştuk kız ile o arkadaşım bir kez daha şansımı deneyeyim deyip denedi ve gene Red yedi ama bu sefer pek üzülmedi sonuç az çok belli idi zaten sonrasında şu an kızla ara sıra konuşuyoruz. İkinciyi konuya gelirsek ben artık sevmek sevilmek istiyorum beh gerçekten etrafta düzgün biri olmaması can sıkıyor sınıfım desek 7 kişi 6 erkek 1 kız yeni kişiler gelecek deniyor fakat belli değil önümüzdeki sene umarım düzgün kişiler gelir hep karşıma ergen tipler geliyor. Benim de böyle bir şeyler var işte dostlar. :D[bu arada sadece 1 kez sevgilim oldu (uzak mesafe)onda da sevilmeyi sadece 1 ay civarı görebildim onun dışında 2 ay soğuk yaptı bana ailem öğrendim vs. yalanları anlayacağınız :D o yüzden düzgün bir şekilde sevmek sevilmek istiyorum. Ve buraya bir şarkı bırakıyorum. Erkin Koray-Çöpçüler]

Son düzenleme:
Madem herkes kız konusunu açıyor bende açayım ama benimki öyle çok şey değil sıradan bir Red edilme hikayesi denilebilir ama şu an bulunduğum durum biraz can sıkıcı. 7.sınıftayken bir kızdan hoşlanıyordum biraz yakın arkadaştık son zamanlarda ama beğenmenin bir tık üstü gibiydi o duygum sonra benim en yakın arkadaşımla konuşmaya başladık, dertleşmeye başladık o dedi aklımda bir plan var ben dedim bir planda bende var o yaz aynı gün içinde o kıza yazmışız ikimizde ve Red yemişiz sonra o gün konuşurken bunu fark ettim kız bizimle yakın arkadaştı o yıl kesti konuşmayı 8. sınıfta ise yavaş yavaş konuşmaya başladı sonrasında en son mart ayında konuştuk kız ile o arkadaşım bir kez daha şansımı deneyeyim deyip denedi ve gene Red yedi ama bu sefer pek üzülmedi sonuç az çok belli idi zaten sonrasında şu an kızla ara sıra konuşuyoruz. İkinciyi konuya gelirsek ben artık sevmek sevilmek istiyorum beh gerçekten etrafta düzgün biri olmaması can sıkıyor sınıfım desek 7 kişi 6 erkek 1 kız yeni kişiler gelecek deniyor fakat belli değil önümüzdeki sene umarım düzgün kişiler gelir hep karşıma ergen tipler geliyor. Benim de böyle bir şeyler var işte dostlar. :D(bu arada sadece 1 kez sevgilim oldu (uzak mesafe)onda da sevilmeyi sadece 1 ay civarı görebildim onun dışında 2 ay soğuk yaptı bana ailem öğrendim vs. yalanları anlayacağınız :D o yüzden düzgün bir şekilde sevmek sevilmek istiyorum. Ve buraya bir şarkı bırakıyorum.)
Reis bizim okul kız dolu ama hepsi aptal. Benim hiç sevgilim olmadı geçen sene olsun diye uğraştım şuan çok boş geliyor bu kız işleri. Birazda olsa olgunlaştığım için olabilir.

Şöyle söyleyeyim hiç benzemediğim halde beni "kaz"a benzetiyorlardı. O kızla da zaten bırak söylemeyi arkadaş olarak bir iki kelam ettiğimiz bile olmazdı. Kızda başarılıydı ve dediğim gibi işte benim derslerde sürünmeme sebep oldular. Hatta haşa ve kellâ beni sapık gibi göstermişlerdi onlar daha öyle şeylere aklım ermediği halde. Hocalara zaten söyleyemezdim. Tek hedefim deli gibi çalışıp istediğim üniversiteyi kazanmak oldu. Şimdide o kızı düşünerek ve söz vererek geçiyor zaman.

Dostum eğer yardım istersen her zaman bana ulaşabilirsin dertleşebiliriz insanın dertleştiği birini bulması çok önemli ve güzel bir şey bence. :)

Reis bizim okul kız dolu ama hepsi aptal. Benim hiç sevgilim olmadı geçen sene olsun diye uğraştım şu an çok boş geliyor bu kız işleri. Birazda olsa olgunlaştığım için olabilir.

Aslında çok haklısın boş iş fakat hayatımda karşılıksız tek sevgiyi adını aldığım dedemden gördüm ve hala da görmekteyim Allah uzun ömür versin ama onunla da her konu konuşulmuyor malûm yaştan dolayı. İnsanın sevgi görebildiği saygı görebildiği biri olması güzel bir şey bence.
Bana da aynı şekilde danışabilirsin reis bu aralar dertleşecek birilerini arıyorum.

Nasıl uyarı almadan iletişime geçeceğiz. :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı