Anlatamadıklarımızı yazıyoruz

Aslında çok haklısın boş iş fakat hayatımda karşılıksız tek sevgiyi adını aldığım dedemden gördüm ve hala da görmekteyim Allah uzun ömür versin ama onunla da her konu konuşulmuyor malûm yaştan dolayı. İnsanın sevgi görebildiği saygı görebildiği biri olması güzel bir şey bence.
Benimde sevgiyi tek alabildiğim kişi annem başka birinden sevgi görmedim. Ama reis çok darbe yedik şu kız işlerinden daha insan heveslenemiyor bile.

Benim de sevgiyi tek alabildiğim kişi annem başka birinden sevgi görmedim. Ama reis çok darbe yedik şu kız işlerinden daha insan heveslenemiyor bile.

Aslında tecrübe kazandığımız için daha iyi oluyor mesela direkt gidip "sev olak mı" yerine biraz izleyip gözlemleyip yapmaya başlıyoruz(en azından ben öyle yapıyorum) fakat artık gözlenecek biri bile kalmadı tek çare okulun açılmasını ve yeni gelecek kişileri beklemek. Heves konusunda ben film dizi izleyerek heveslenmeye çalışıyorum diyebilirim ama hayal etmeden çünkü hayal edip canlandırmıştır çalışıldığında olmadığını gördüm.

Çocukken hep dalga geçtiler orta okul çok keyifliydi lisede ilk yıl arkadaş ortamına girdik bozulduk sonra arkadaşlar tek tek sattı. Sigaraya filan heveslendik. Kız sevdik kaç kere ret yedik. Okuyalım dedik hocalar engel oldu sınıfta bıraktı geçen senem cidden çok sıkıntılı geçti. Şuan 10.sınıfa geçtim 11.sınıf olmam gerekiyordu.
Aslında çok haklısın boş iş fakat hayatımda karşılıksız tek sevgiyi adını aldığım dedemden gördüm ve hala da görmekteyim Allah uzun ömür versin ama onunla da her konu konuşulmuyor malûm yaştan dolayı. İnsanın sevgi görebildiği saygı görebildiği biri olması güzel bir şey bence.

Nasıl uyarı almadan iletişime geçeceğiz. :D.
İnstagram hesabı versek bence bir şey olmaz :D

Çocukken hep dalga geçtiler orta okul çok keyifliydi lise de ilk yıl arkadaş ortamına girdik bozulduk sonra arkadaşlar tek tek sattı. Sigaraya falan heveslendik. Kız sevdik kaç kere ret yedik. Okuyalım dedik hocalar engel oldu sınıfta bıraktı geçen senem cidden çok sıkıntılı geçti. Şu an 10.sınıfa geçtim 11.sınıf olmam gerekiyordu.

Benim ortaokul ortamımda kimseyle kavgam yoktu 45 civarı kişiydi sınıf herkesle anlaşabiliyordum tabii o zamanlar malmışım ben dost dediğim 5 6 kişi vardı (şu an 1 kişi var o ortamdan kalan) hep bir laf sokma, kazıklama, ispiyonlama peşindelerdi bende onlara aynısını yapınca kızıyorlardı. Okul sonu mezuniyet töreninde aralarından 2 kişi bana bir anda "seni döveceğiz oğlum bekle sen bekle seni (kavgalı bir arkadaş vardı onun ismini söyleyip) ona şikayet edeceğim dövdüreceğim diyorlardı, bende peki deyip gittim. Bir sonraki gün yanımda abimle geldim geldiğimde o kişileri çağırdım gelin söyleyin ne varsa dedim yanımdaki abi çağırdım onları "bu çocuğa böyle böyle şeyler demişsiniz" dedi çağırdığı kişilerden biri dediğim gibi dost sandığım haindi ben onu hep savunurdum o gün de savunacağımı sandı garibim o abiyi benim çağırdığımı bilmeden ben öyle bir şey demedim (benim ismim) sen söylesene dedi ben sustum abi götürdü onları konuştu geldi biri ağlayacak gibiydi özür dilediler kapandi orada olay sonra bir daha hiç görüşmedim en son o savunacağımı sanan şahıs bana yazdı birkaç ay önce helal et hakkını diye yallah arabistana deyip engeli bastım çok zevkliydi. :D (çok uzun oldu beh)
Instagram hesabı versek bence bir şey olmaz :D.

İsmim aynı.

Benim ortaokul ortamımda kimseyle kavgam yoktu 45 civarı kişiydi sınıf herkesle anlaşabiliyordum tabii o zamanlar malmışım ben dost dediğim 5 6 kişi vardı (şu an 1 kişi var o ortamdan kalan) hep bir laf sokma, kazıklama, ispiyonlama peşindelerdi bende onlara aynısını yapınca kızıyorlardı. Okul sonu mezuniyet töreninde aralarından 2 kişi bana bir anda "seni döveceğiz oğlum bekle sen bekle seni (kavgalı bir arkadaş vardı onun ismini söyleyip) ona şikayet edeceğim dövdüreceğim diyorlardı, bende peki deyip gittim. Bir sonraki gün yanımda abimle geldim geldiğimde o kişileri çağırdım gelin söyleyin ne varsa dedim yanımdaki abi çağırdım onları "bu çocuğa böyle böyle şeyler demişsiniz" dedi çağırdığı kişilerden biri dediğim gibi dost sandığım haindi ben onu hep savunurdum o gün de savunacağımı sandı garibim o abiyi benim çağırdığımı bilmeden ben öyle bir şey demedim (benim ismim) sen söylesene dedi ben sustum abi götürdü onları konuştu geldi biri ağlayacak gibiydi özür dilediler kapandi orada olay sonra bir daha hiç görüşmedim en son o savunacağımı sanan şahıs bana yazdı birkaç ay önce helal et hakkını diye yallah arabistana deyip engeli bastım çok zevkliydi. :D (çok uzun oldu beh)

İsmim aynı.
Benim ortaokul iyiydi çocuktuk zaten. Ama lise zamanları kötü geçtiğini söyleyebilirim. Annem için dostlarımı sattım iyiki de satmışım mecburdum. Sınıfta kalmıştım ve serseriliğe doğru gidiyordum. Çok iyi dostlardı bana her türlü yardım eden her türlü desteği veren ama annemi daha çok üzemezdim.
İnstagram hesabın varsa verebilirsin takipleşelim.

Benim ortaokul iyiydi çocuktuk zaten. Ama lise zamanları kötü geçtiğini söyleyebilirim. Annem için dostlarımı sattım iyi ki de satmışım mecburdum. Sınıfta kalmıştım ve serseriliğe doğru gidiyordum. Çok iyi dostlardı bana her türlü yardım eden her türlü desteği veren ama annemi daha çok üzemezdim.
Instagram hesabın varsa verebilirsin takipleşelim.

Çok iyi yapmışsın dostların kalacağı belli değil fakat ailemiz daim hele ki sevdiğin biriyse kesinlikle aile seçilmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı