Superonline anlık internet kopması

CraniumHunter

Decapat
Daha fazla  
Ara ara yaşadığım bağlantı kopma sorununu çok daha sık yaşamaya başladım ve artık tolere edebileceğim düzeyi geçti. Yaşamakta olduğum ve 3 aydır çözüm bulunamayan internet problemimi daha iyi anlatması amacıyla yaptığım video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TV+ yayını izlerken, PC'de video izlerken, oyun oynarken, canlı ders verirken anlık kopmalara ve kesilmelere maruz kalıyorum. Düşünün ki internet kablonuzu 3 saniye boyunca çıkarıp geri takıyorsunuz. Yaşadığım sıkıntı bu şekilde ve her 10 dakikada bir başıma geliyor. Ne kadar çileden çıkarıcı olduğunu siz düşünün. Özellikle evden çalışan öğretmen ve Online oyunlarda rekabetçi/ödüllü turnuvalara giren biriyseniz. Gelen teknik ekibe sorunu anlattım, videoyu izlettim. Teknik ekibin yaptığı testlerin aynısını onlar yokken tekrarladım. Ping testlerinden aldığım negatif sonuçları ek olarak paylaştım. Sorunumun kaynağını bulamadılar. Sorun gözükmüyor diyerek taleplerimi kapattılar ama sorunum hep devam etti.

Kablolu, kablosuz ve TV+'ta aynı anda gerçekleşen bu sorun için bir çözüm bulamadılar. CMD üzerinden yaptığım ping testlerini buraya da ekliyorum. Forumdaki uzmanlardan rica ediyorum. Request timed out neden olur? Bunun çözümünü Turkcell teknik servisi neden bir türlü bulamaz?
Modem, adaptör, kablo, konnektör, port hepsi değiştirildi. Sorun giderilmedi. Tavsiyelerinize açığım arkadaşlar. Sağlıklı günler herkese.

kablo değiştikten sonra.png

tracert ubisoft.png

Request timed out.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısmen evet. Uzun süreli uğraşlar sonucunda burada bir arıza olduğuna inandırdığım ekipler sorunu giderdi. Çözüm olarak genel hattın komple yenilendiğini söylediler. Bir süredir bu anlık kopmaları yaşamıyorum.
Hocam merhaba. Aynı sorunu ben de bir aydır yaşıyorum ve ne teknik ekibe, ne de müşteri temsilcisine anlatamıyorum. Genel hattın komple yenilendiğinden bahsetmişsiniz. Nereden nereye kadar hattı yenilediler? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Hocam merhaba. Aynı sorunu ben de bir aydır yaşıyorum ve ne teknik ekibe, ne de müşteri temsilcisine anlatamıyorum. Genel hattın komple yenilendiğinden bahsetmişsiniz. Nereden nereye kadar hattı yenilediler? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Genel hattın komple yenilendiği bilgisini sorun çözüldükten birkaç gün sonra arayan kişi söyledi. Net bir bilgim yok o yüzden. Haftalarca farklı kişilerle görüşerek video kayıtları ve ağ testleri ile sorunu kanıtlayınız. Sorun olduğunu gösterirseniz gerekli aksiyonu alacaklardır.

Genel hattın komple yenilendiği bilgisini sorun çözüldükten birkaç gün sonra arayan kişi söyledi. Net bir bilgim yok o yüzden. Haftalarca farklı kişilerle görüşerek video kayıtları ve ağ testleri ile sorunu kanıtlayınız. Sorun olduğunu gösterirseniz gerekli aksiyonu alacaklardır.
Teşekkürler. Akşama video çekeyim. Hafta sonları kopmanın en yoğun olduğu günler. Kısa videolarla yakalarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı