Anlık ping artışının çözümü nedir?

AlpereNN17

Centipat
Oyunlarda 60 ping ortalama oynuyorum bununla bir sıkıntım yok. Fakat bir anda 200-300'lere hadi olmadı 700-800'fırlıyor anlık ve hemen geçip gitmiyor, en az 5dk bekliyor. Mesela geçen gün oynuyordum sabit 60 pingde en heyecanlı yerinde oyunun bir anda çıktı 850'ye geçmekde bilmedi kaybettim.-> kısacası internetimi nasıl sabit tutarım. <--(interneti fazla kişi kullanmıyor sadece 2 kişi 1I ben zaten, diğer kişide bir şey yapmıyor pinge etki edecek. )

Oyunlarda 60 ping ortalama oynuyorum bununla bir sıkıntım yok. Fakat bir anda 200-300'lere hadi olmadı 700-800'fırlıyor anlık ve hemen geçip gitmiyor, en az 5dk bekliyor. Mesela geçen gün oynuyordum sabit 60 pingde en heyecanlı yerinde oyunun bir anda çıktı 850'ye geçmekde bilmedi kaybettim.-> kısacası internetimi nasıl sabit tutarım. <--(interneti fazla kişi kullanmıyor sadece 2 kişi 1I ben zaten, diğer kişide bir şey yapmıyor pinge etki edecek. )
Bendede bu sorun vardi, aksamlari internet cekilmez hale dusuyordu ethernet adaptoru kullanmama ragmen. Sinirim bozuldu bilgisayari ve masami salona tasidim, bilgisayari direkt modeme taktim. Artik stabil.

ADSL kullanıcı iseniz, kendi internetinize kimse bağlı olmasa bile diğer ADSL kullanıcıları sizin bağlantınızı etkileyebiliyor. Eğer yoğun saatlerde yaşıyorsanız sadece sebebi bu olabilir

Geri
Yukarı