Anlık Ses Takılmaları

Bora Özer

Kilopat
Merhabalar, öncelikle uzun yıllar boyu I5-4440 ve Intel mimarlı anakart kullandım, bilgisiyarımı DDR4'e yükseltmek isteyince Ryzen markalı bir işlemci almak istedim ve Ryzen 5 2600x, MSI M.2 V2 anakartını ve 8 GB Corsair DDR 4 3000MHz RAM aldım. Çok nadir de olsa genelde oyun oynarken anlık fark edilmeyecek kadar görüntü takılmasının yanında sesin anlaşılabilecek kadar takılma sorunuyla karşı karşıyayım, i5 4440 kullanırken hiç başıma gelmemişti sfc/scannow vs çok şey denedim fakat kurtulamadım bu durumdan i5 4440 kullanırken W10Home olan bilgisiyarımı internette satılan keyler ile W10 Pro'ya çevirdim bu arada yazılımsal olma şansı var mı yoksa donanımsal bir problem mi bu yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok tuhaf bir şekilde dünden beri benzer bir sorun yaşamaktayım ve bugün burada bununla ilgili bir konu açmak için geldim. Ancak gördüm ki sırf bugün en az 2-3 kişinin daha başına böyle bir şey gelmiş. Cidden sıkıntılı bir durum. Umarım çözümü bulunur.

daha önce böyle bir sorun yaşadım fakat benim ekran kartımın driveri güncellenmediği için oluyormuş amd nin kendi sitesinden yeni driver bulup indirdim ve bu sorun düzeldi denemeni öneririm

daha önce böyle bir sorun yaşadım fakat benim ekran kartımın driveri güncellenmediği için oluyormuş amd nin kendi sitesinden yeni driver bulup indirdim ve bu sorun düzeldi denemeni öneririm
teşekkür ederim fakat işe yaramadı büyük ihtimal yazılımsal bir sorunla karşı karşıyayım bir çok kişi de aynı hata meydana gelmiş w10 sürümümü geriye düşürüp buraya tekrardan yazıcağım.
Arkadaşlar w10 v1709'a geri dönerek sorunumu hallettim v1903'den düşürdüm versiyonu şuanlık hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı