Windows 10 Güncelleme Sonrası Kablosuz Farenin Anlık Takılmaları

omrkcmn

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Windows 10'un son çıkan güncellemesini kurduktan sonra fare anlık takılmalar yaşamakta. Örnek olarak bir sayfada gezerken bir iki tık sonra 30 saniye kadar cevap alamıyorum. Donup kalıyor. Fakat touchpad sorunsuz bir şekilde çalışmakta. Fare ahım şahım bir şey değil. 20 liralık bir şey. Güncellemesi var mı diye baktım yok. Bunu özellikle hatta sadece tarayıcı kullanırken yaşamaktayım. Problemin ne olduğuna dair fikri olan bir dost var mı?

Yaklaşık 9 senedir bende kullanıyorum fakat güncellemeden sonra mouse anlık olarak donuyor 1 veya 2 kez, tabi bu max 1 saniye oluyor ve sistemin donmasıyla alakalı gibi duruyor çünkü arkaplanda çalışan uygulamalarda donuyor gibi sorunumuzun bence genel çözümü format sonrası düzelir gibime geliyor

Yaklaşık 9 senedir bende kullanıyorum fakat güncellemeden sonra mouse anlık olarak donuyor 1 veya 2 kez, tabi bu max 1 saniye oluyor ve sistemin donmasıyla alakalı gibi duruyor çünkü arkaplanda çalışan uygulamalarda donuyor gibi sorunumuzun bence genel çözümü format sonrası düzelir gibime geliyor
Format her şeye çözüm değildir sayın hocam. 10 sorundan 1'ine fayda sağlar benim gözümde. Sen bunu formatsız yapamazsın diyenlere inat yüzlerce problemimi formatsız hallettim. Herneyse...

Şöyle bir problem var ki Ubuntuda da var mı diye baktım şimdi windowsa döndüm fakat her şey yerli yerinde fazlasıyla garip bir şekilde. Hiç takılma vs yok. Ayrıca sistem donmuyor. Nereden mi biliyorum? Yazı yazarken veya site bir şeyler yüklenirken bir sorun çıkmıyor.

Düzeltme: 1 haftadır devam eden sorun şuan yok. Konu açmam yetti herhalde :melek:

Evet. Ekran kartı güncellemesi sonrası problem kalmadı. Gelçi yukarıda bahsetmiştim yeniden başlatma sonrası vs. Güncellemeden midir tam olarak emin değilim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı