Anne - baba kısa olunca boyumuz uzar mı?

thidrate

Centipat
Daha fazla  
Merhaba 15 yaşındayım. Boyum 166. kilom 77. kilo vermeyi kafama taktım. Dedemler, amcamlar, babamlar vs. 150-160 civarı. Bazı kuzenlerim kısa, bazıları uzun. Boyum uzar mı? Veya kilo vermem boyuma katkı sağlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin elinde. Kilo vermenle pek ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Daha fazla süt iç basketbol - voleybol oyna ve yüz ben 14 yaşındayım bunları yaparak 1.75 oldum.

Merhaba 15 yaşındayım. Boyum 166. kilom 77. kilo vermeyi kafama taktım. Dedemler, amcamlar, babamlar vs. 150-160 civarı. Bazı kuzenlerim kısa, bazıları uzun. Boyum uzar mı? Veya kilo vermem boyuma katkı sağlar mı?
Güncelleme 170 64 kg oldum hafif kaslanma başladı boy çok uzamaz gibi 175 max

babam 176 boy / annem 158 boy /kardeşim 182 boy / ben -176 boy tamamen beslenme genetik ve uyku ben 14-15 yaşlarımdan beri pek uykumu alamıyordum 3-4 gibi bilgisayar başından kalkıp okulda yatıyordum geldiğimde tekrarlıyordum 18 yaşına kadar böyle devam ettim beslenme de yoktu zaten oyundan kalkmamak için aç kalmışlığım çok kardeşimi zorla uyuttular beslediler bayağı bir fark yarattı onda 11 de yatıyordu aksi hiç olmuyordu 17 yaşında şu anda ve 182 ve daha da uzuyor.

Geri
Yukarı