Baba ve amcalar kel olunca kel kalınır mı?

Belli olmuyor hocam. Genetikle alakalı ama yine de belli olmuyor. Babamın, amcamın, dedemin saçları 20'li yaşlarda beyazlamış ve dökülmeye başlamış. Ben 28 yaşındayım şu an ve beyaz telim yok. Ayrıca en ufak seyrelme de yok kafamda.
Hocam hayatımdan stres eksilmiyor bunun doğal yada bilimle ilgili bir çözümü var mıdır ? çok geç olmadan.

:D Babam ve amcalarım kel. Benimkiler de 18 de seyrelmeye başladı. 2009 da dermatolog "Genetik ise çok bi seçeneğimiz yok, en fazla geciktirirsin." dedikten sonra saldım. İyice seyrelip komik bir halmadan hemen önce kestirdim. Sanırım 25 yaşında falandım. Şu an kafam avcumun içi gibi. Güzel yansıma yapıyor. :D Bir şikayetim yok doğrusu.

Oğlan dayıya; kız halaya çekermiş. O genetikten çok, biraz da sana bağlı. Çok stres yapıyorsan, saç dökülmelerin olabilir. Oğlan dayıya çekermiş sözü doğru bu arada.

:D Babam ve amcalarım kel. Benimkiler de 18 de seyrelmeye başladı. 2009 da dermatolog "Genetik ise çok bi seçeneğimiz yok, en fazla geciktirirsin." dedikten sonra saldım. İyice seyrelip komik bir halmadan hemen önce kestirdim. Şu an kafam avcumun içi gibi. Güzel yansıma yapıyor. :D Bir şikayetim yok doğrusu.
haahahah :D ya benimde şikayetimin olucağından pek şüphem yok açıkcası evlenmeyide düşünmüyorum. Milletin beni beğenmesi düşüncem yıllar önce bitti :/

Hocam hayatımdan stres eksilmiyor bunun doğal yada bilimle ilgili bir çözümü var mıdır ? çok geç olmadan.
Hocam o tamamen psikolojiyle ilgili. Stresli olup olmamak size kalıyor tamamen. Zamanında işlerim çok kötü gittiği oldu. Aynı zamanlar eski eşimden falanda boşandım. Ama sıfır stres yaptım. Eninde sonunda her şey bir çözüme ulaşıyor hocam. Yaptığınız stres yanınıza kar kalıyor.

Oğlan dayıya; kız halaya çekermiş. O genetikten çok, biraz da sana bağlı. Çok stres yapıyorsan, saç dökülmelerin olabilir. Oğlan dayıya çekermiş sözü doğru bu arada.
Stres yapmamaya çalışcam bundan sonra inşallah dediğin doğrudur dayılarım viking gibi maşallah hepsininde saçı bol.
Hocam o tamamen psikolojiyle ilgili. Stresli olup olmamak size kalıyor tamamen. Zamanında işlerim çok kötü gittiği oldu. Aynı zamanlar eski eşimden falanda boşandım. Ama sıfır stres yaptım. Eninde sonunda her şey bir çözüme ulaşıyor hocam. Yaptığınız stres yanınıza kar kalıyor.
Türkiyede yaşadığım için psikolojim ve stresimin düşeceğinden pek emin değilim açıkcası :/

haahahah :D ya benimde şikayetimin olucağından pek şüphem yok açıkcası evlenmeyide düşünmüyorum. Milletin beni beğenmesi düşüncem yıllar önce bitti :/
Evlendiğimde de keldim :D:D:D. Konunun saçınızın olup olmamasıyla çok ilgisi yok hocam. Zaten saçınızın olup olmaması ile ilgileniyorsa çok da yanınızda tutmayın öyle bir aday var ise :D

Stres yapmamaya çalışcam bundan sonra. İnşallah dediğin doğrudur, dayılarım viking gibi maşallah, hepsinin de saçı bol.

Sen stres yapma, saçın çok dökülmez. Ben de genellikle stresli birisiyimdir, özellikle geçen sene çok stresliydim. Geçen sene elimi saçıma atsam, gelirdi 2-3 tane saç teli. Şimdi pek stresli değilim ve saçım dökülmüyor.

Evlendiğimde de keldim :D:D:D. Konunun saçınızın olup olmamasıyla çok ilgisi yok hocam. Zaten saçınızın olup olmaması ile ilgileniyorsa çok da yanınızda tutmayın öyle bir aday var ise :D
Çok haklısın ama yeni nesil öyle değil :D zaten evlenmeyide pek düşünmüyorum tek başıma daha çok eğleniyorum gibime geldi.
Sen stres yapma, saçın çok dökülmez. Ben de genellikle stresli birisiyimdir, özellikle geçen sene çok stresliydim. Geçen sene elimi saçıma atsam, gelirdi 2-3 tane saç teli. Şimdi pek stresli değilim ve saçım dökülmüyor.
Hocam seyrek şuan saçım napiyim kazıtıp stres yapmayıp dökülmemesini mi beklemeliyim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı