Anne için telefon önerisi

Arkadaşlar annem telefonu en fazla Facebook ve YouTube için kullanacak. Kendisi de bu yüzden çok pahalı bir şey istemiyor. Hatta ankete eklediğim telefonlardan Redmi Note 8 olana bile fazla diyor. Ortalama 1200 TL'lik bir şey istiyor. Bazı siteler aracılığıyla çok satanlar olarak sıraladığımda bu telefonlara kadar eledim. Sizce hangisini almalıyım? Annem biraz Samsung haricindeki markalara iyi gözle bakmıyor çünkü pek bilmediği için. Eğer diğer markalardan zarar gelmez vs. derseniz yine ikna ederim. Lütfen başka telefon önermeyin arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

Xiaomi Redmi Note 8 (64 GB) = 1600 TL
Xiaomi Redmi Note 8 (32 GB) = 1450 TL
Samsung Galaxy M.20 (32 GB) = 1300 TL
Xiaomi Redmi 8A (32 GB) = 900 TL
Xiaomi Redmi 8 (64 GB) = 1300 TL
Xiaomi Redmi 8 (32 GB) = 1100 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar annem telefonu en fazla Facebook ve YouTube için kullanacak. Kendisi de bu yüzden çok pahalı bir şey istemiyor. Hatta ankete eklediğim telefonlardan Redmi Note 8 olana bile fazla diyor. Ortalama 1200 TL'lik bir şey istiyor. Bazı siteler aracılığıyla çok satanlar olarak sıraladığımda bu telefonlara kadar eledim. Sizce hangisini almalıyım? Annem biraz Samsung haricindeki markalara iyi gözle bakmıyor çünkü pek bilmediği için. Eğer diğer markalardan zarar gelmez vs. derseniz yine ikna ederim. Lütfen başka telefon önermeyin arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

Ben kız kardeşime Redmi Note 7 Pro aldım. Gayet memnun.

Son düzenleme:

Arkadaşımda olan Xiaomi Redmi Note 8 (64 GB) kamerası vs çok iyi telefon. Almışken iyisini al boşver 2 3 sene sonra da kasma yaşamasın en azından.

Arkadaşımda olan Xiaomi Redmi Note 8 (64 GB) kamerası vs çok iyi telefon. Almışken iyisini al boşver 2 3 sene sonra da kasma yaşamasın en azından.
32 GB almak performans açısından farkeder mi acaba? Sonuçta bu depolama bildiğim kadarıyla yani RAM kadar etkilemiyor. Annem de bir şey indirmiyor. Sadece youtube ve facebook için kullanacak.

Açıkçası ilk başlarda bunu da düşünüyordum ancak nedense diğer Xiaomi telefonlarından bile baya bir düşük fiyatı görünce bir şüpheyle yaklaşmaya başladım. Aşırı ucuz değil mi? Herhangi bir olumsuz özelliği var mı?
Hocam annenin oyun vs oynamadığını düşünerek önerdim ki zaten oyunlarda bile sorun yaratmaz. Gayet güzel cihaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı