Anne Pro 2 alınır mı?

Fakir edebiyatı yapmış olmayayım: şahsen o parayı vermezdim. Daha düşük fiyatlı düzgün RED Switch bir klavye alırdım. Yanına bir güzel Led şeritler odanın köşesine güzelce dizerdim. Şu an onun için para biriktiriyorum bence sen de öyle yapabilirsin.

Fakir edebiyatı yapmış olmayayım: Şahsen o parayı vermezdim. Daha düşük fiyatlı düzgün RED Switch bir klavye alırdım. Yanına bir güzel LED şeritler odanın köşesine güzelce dizerdim. Şu an onun için para biriktiriyorum bence sen de öyle yapabilirsin.

Umudunu kırmış olmayayım: Gerçekten öyle LED şeritler ile daha güzel olacağınımı düşünüyorsun? Arkadaşın söylediği zaten düzgün bir klavye.

Klavyeyi değil hocam, odayı Led Şerit geçmek istiyorum yukarda geçirebileceğim boşluk var.
Alınmaz. Pek fiyat performans değil. Ama baba Pro 2 alınabilir :D
resim_2022-03-25_201510.png

Ben 1 hafta önce Gateron brown switch'li sipariş ettim, gelmesini bekliyorum.

Denildiği gibi hot swappable olmaması ve batarya performansı eksiler olarak sayılabilir, ama benim kullanım senaryom sürekli kabloda olacağı için, switch değiştirme ihtiyacım olmadığı için, US layout ihtiyacım olduğu için, keycap'lerin görünüşünü ve ışıklandırmasını beğendiğim için bu modeli tercih ettim.

Geri
Yukarı