Anneler Gününüz Kutlu Olsun! Canım Annelerimize :)

SorryForDeadYou

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya
Daha fazla  
Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaptığınız güzel bir şey, ancak bencil davranıp milletin gözüne soka soka kutlayacağınıza anneler gününü gidin ona sarılın ve öyle kutlayın. Başka insanlar siz tebessüm ederken,sevinirken ağlayıp göz yaşı dökmesin.

Ya şu söylediğinize bakın! Tabiki gidip sarılıp kutladım! Bunun bencillik ile ne alakası var onu da anlamış değilim! Milletin gözüne sokarak falan kutlamıyorum! Şimdi gidin ve siz bencillik yapmayı bırakın. Allah'ım sen bana sabır ver!

Furkan Kocataş arkadaşımız annelerini kaybeden insanlar için hüzün konusu olduğundan, ulu orta kutlamak yerine kendi annenizi sarılıp kutlayın demek istiyor. Tabi ki sende haklısın ama Furkan Kocataş arkadaşımızda haklı. Her neyse annelerini kaybeden herkesin başı sağ olsun. Anneleri sağ olanlar da kıymetini bilsinler. Allah kimseyi anasız bırakmasın.

İnsanın annesi olması kadar güzel bir şey yok. Siz siz olun onların kıymetini bilin sonradan pişman olmayın..

Geçen anneler günü, anneler gününü unuttuğum için anneme bir şey alamadım. Annem belli etmedi ama üzüldüğünü anladım. Dün gittim ona cam fanus içinde ışıklı güller aldım. Kadın o kadar sevindiki. O yüzündeki bir tebessüm 18 senelik ömrümde anamın değerini bir kez daha hatırlattı. Gerçi ben annemi sadece anneler gününde değil her gün öper, sarılırım. Çünkü hayatımda annemin hiç yanlış yaptığını görmedim. Bende ona layık olup hep üzmemeye çalıştım. Canım anam benim. Dünyadaki tüm annelerin, anneler günü kutlu olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı