Annem benden izinsiz telefonumu karıştırıyor

Merhaba arkadaşlar. Annem benden izinsiz sürekli telefonumu karıştırıyor ve ben buna bir önlem alamadım henüz şifre değiştiriyorum sürekli buluyor bir şekilde şifreyi çok uzun yapınca da telefonu açarken zaman kaybı yaşıyorum ve ne yaparsam yapayım annem yine buluyor şifreyi ona özelim olduğunu ve bakmamasını gerektiğini binlerce kez söylesem de bakıyor. Bunun önüne geçemiyorum. Bu sabah ben uyurken yine açmış SMS'lere ve galeriye bakmış WhatsApp'daki şifreyi açamamış. Bunun önüne nasıl geçebilirim? Telefonum Samsung J7 Prime.

indir.png

Bu duvar kâğıdını koy daha ellemez.

aynı şeyi yaşamaktayım gerçekten çok can sıkıcı bir durum 18 yaşına geldim neredeyse ve bu şekilde özel hayata karışılmasını doğru bulmuyorum isteseler veririm ama gizli gizli alıp bakmaları çok saçma sana önerebileceğim şey parmak izi koruması üstüne applock diye bir uygulama var bu uygulama ile girmelerini istemediğin uygulamalara şifre koyabiliyorsun aynı şekilde orayada parmak izi koruması ekleniyor gayet kullanışlı tavsiye ederim

Son durum nedir merak ettim.
Bu arada gelir durumunuz orta ise ikinci el ucuz Oppo telefon aldırmaya çalışabilirsiniz ailenize.
Tüm Oppo telefonlarda kendiliğinden uygulama kilitlemesi var ayrıca güvenlik sorusu da ekleyebiliyorsunuz.
Ayrıca Oppo bir telefonu yeniden başlattıktan sonra parmak izi veya yüz tanıma gibi biyometrik veriler çalışmıyor.
Sadece parolayı istiyor.

Pin ayarlarken alttaki harflere göre kendi ismini ve soyismini yaz. Ben denedim ve işe yaradı artık açamıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı