Annem COVID oldu

@Donkobus O zaman rahatlıkla atlatacaktır diye düşünüyorum hocam. Ben bile aşısız şekilde hafif geçirdim anneniz aşılı şekilde bol bol su içerek iyi beslenerek 2 haftaya atlatır.

Evet 2 biontech olmuştu.
Bol su çok önemli hocam, birde iştah kesiliyor genelde covid olunca ancak yemek yemeyi kesmemesi çok önemli.

@Donkobus O zaman rahatlıkla atlatacaktır diye düşünüyorum hocam. Ben bile aşısız şekilde hafif geçirdim anneniz aşılı şekilde bol bol su içerek iyi beslenerek 2 haftaya atlatır.

Bol su çok önemli hocam, birde iştah kesiliyor genelde covid olunca ancak yemek yemeyi kesmemesi çok önemli.
Sağolun hocam, bu arada bana da temaslı diye sağlık bakanlığından rapor verildi.

Sağolun hocam, bu arada bana da temaslı diye sağlık bakanlığından rapor verildi.
2 Biontech olmuşsa çok rahat atlatır. Ben aşısız atlattım. Bir de bol su içsin. Zencefilli, zerdeçallı ve karabiberli, ballı sıcak sütü de deneyin. Her gün 2-3 bardak içerdim. Sağlam terletir. Tadı biraz kötüdür ama çok sağlıklıdır. Pekmez de çok iyi gelir. Virüs bunları görünce intihar eder zaten 😀

Geri
Yukarı