Annem COVID oldu

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar annem 3 gündür hastaydı ve test yaptırmıştı, biraz önce testi pozitif çıkmış. Sizlere sormak istediğim şey şu. Şimdi annemin durumu çok şükür şu an iyi inşallah hafif atlatacak ama babamla ben iste çalışıyoruz yani yakın temas var diye bize rapor mu verecek sağlık bakanlığı? Ayrıca sağlık bakanlığından eve de gelecekler mi? Olaylar nasıl olacak ben bilmiyorum da açıklayabilir misiniz rica etsem?

Arkadaşlar annem 3 gündür hastaydı ve test yaptırmıştı, biraz önce testi pozitif çıkmış. Sizlere sormak istediğim şey şu. Şimdi annemin durumu çok şükür şu an iyi inşallah hafif atlatacak ama babamla ben iste çalışıyoruz yani yakın temas var diye bize rapor mu verecek sağlık bakanlığı? Ayrıca sağlık bakanlığından eve de gelecekler mi? Olaylar nasıl olacak ben bilmiyorum da açıklayabilir misiniz rica etsem?

Öncelikle acil şifalar diliyorum. İş yeri size izin vermediği süre boyunca öyle bir şey olmaz.

Gelebilirler ama net değil. Ben olduğumda gelmemişlerdi, umarım ağır değildir. En yakın zamanda iyileşmesi dileğiyle.

Hastalığı hafif geçirenlerin ölme riski yok değil mi?
Yüksek ihtimalle sağlıklı bir şekilde atlatır bu hastalığı. Ama sakın hastaneye falan yatırtma verilen ilaçlar daha büyük hastalıklar çıkarıyor ve ölüm riski taşıyor. Bunun haricinde büyük ölçekte c vitamini almaya baksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı