Annemin arkadasinin kizina asigim

Konuşmaz olur muyum aynı liseye gitmeyi düşünüyoruz zaten puanlar aşağı yukarı eşit ben kızdan(artık sevgilim desem daha doğru olur)5 10 puan yuksek yapıyorum.

İnşallah sana da nasip olur kral.

Evet var ama şu an PC'den yazıyorum tel kapalı açınca ilk işim istek atmak sana.
Tamam hocam bir yere adımı not al muhtemelen Technopat ceza verecek özelden yardımlaşmak yüzünden

Tamam hocam bir yere adımı not al muhtemelen Technopat ceza verecek özelden yardımlaşmak yüzünden.

Tamamdır.

Konuşmaz olur muyum aynı liseye gitmeyi düşünüyoruz zaten puanlar aşağı yukarı eşit ben kızdan(artık sevgilim desem daha doğru olur)5 10 puan yuksek yapıyorum.

İnşallah sana da nasip olur kral.

Evet var ama şu an PC'den yazıyorum tel kapalı açınca ilk işim istek atmak sana.

Açtım teli 2 dakika attım istek kullanıcı adım clk.yekta kabul edersin.

Vallahi engel atmış Technopat 2 saattir engellemiş yazım hatası banlıyım yazamıyordum. Kız kabul etti bu arada şu an aşırı mutluyum LGS'den sonra buluşacağız ikimiz de yaşar acar hedeflediğimiz için LGS'den sonraya kaldı. Bu arada ikinize de çok teşekkürler siz olmasanız belki de kız başka biriyle sevgili olacaktı Allah razı olsun.
Bende Yaşar Acar istiyorum, umarım ikinizi birlikte görürüm. LGS'den sonra buraya yazarım, Yaşar Acar tutarsa bir arkadaş oluruz inşallah :D
Benim insta @spydea_ isterseniz benimle de konuşabilirsiniz.

Ne hayatlar var.

Deme öyle.

Bende yaşar acar istiyorum, umarım ikinizi birlikte görürüm. LGS'den sonra buraya yazarım, yaşar acar tutarsa bir arkadaş oluruz inşallah :D
Benim Instagram @spydea_ isterseniz benimle de konuşabilirsiniz.

İnşallah aynı sınıfa falan düşeriz belli olmaz zaten ben yaşar acara gidersem sevgilimle aynı sınıfa girerim öyle ayarlar ailelerimiz.

Geri
Yukarı