Annemin arkadasinin kizina asigim

Aslında LGS öncesi böyle bir karar alınması bence saçma. Çünkü geçen sene bende benzer bir durum yaşamıştım, baya bir aşıktım kıza. İşin sonu kötü bitti. Denemelerde 480, 490 alırken 300'e kapaklandım. Eğer bir hedefiniz varsa onu hiç riske atmayın derdim ama iş işten geçmiş. Bunlar tabii benim kendi önerim. (İnşallah gereksiz mesajdan ban yemem. :D)

Konu sahibi aktif olmasına rağmen bir şey yazmadı, kesin kötü şeyler oldu :(

Aslında LGS öncesi böyle bir karar alınması bence saçma. Çünkü geçen sene bende benzer bir durum yaşamıştım, baya bir aşıktım kıza. İşin sonu kötü bitti. Denemelerde 480, 490 alırken 300'e kapaklandım. Eğer bir hedefiniz varsa onu hiç riske atmayın derdim ama iş işten geçmiş. Bunlar tabii benim kendi önerim. (İnşallah gereksiz mesajdan ban yemem. :D)
Hocam zaten LGS nerdeyse bitti sayılır yazmasında sakınca yok bence 2 hafta kaldı zaten

@yektacelik035 ah be kardeşim, muhtemelen reddetti kız seni.
Neyse yapacak bir şey yok, hayat bu gelip geçici.
Baktın hiçbir kız senle sevgili olmuyor, sende erkek sevgili yaparsın, yapacak bir şey yok :(

Vallahi engel atmış Technopat 2 saattir engellemiş yazım hatası banlıyım yazamıyordum. Kız kabul etti bu arada şu an aşırı mutluyum LGS'den sonra buluşacağız ikimiz de yaşar acar hedeflediğimiz için LGS'den sonraya kaldı. Bu arada ikinize de çok teşekkürler siz olmasanız belki de kız başka biriyle sevgili olacaktı Allah razı olsun.

Vallahi engel atmış Technopat 2 saattir engellemiş yazım hatası banlıyım yazamıyordum. Kız kabul etti bu arada şu an aşırı mutluyum LGS'den sonra buluşacağız ikimiz de yaşar acar hedeflediğimiz için LGS'den sonraya kaldı. Bu arada ikinize de çok teşekkürler siz olmasanız belki de kız başka biriyle sevgili olacaktı Allah razı olsun.
Çok şanslısınız hocam, şu an aşırı kıskandım seni
Elbet bir günü benimde sevgilim olacak, elbet bir gün!

Aslında LGS öncesi böyle bir karar alınması bence saçma. Çünkü geçen sene bende benzer bir durum yaşamıştım, bayağı bir aşıktım kıza. İşin sonu kötü bitti. Denemelerde 480, 490 alırken 300'e kapaklandım. Eğer bir hedefiniz varsa onu hiç riske atmayın derdim ama iş işten geçmiş. Bunlar tabii benim kendi önerim. (inşallah gereksiz mesajdan ban yemem. :D)

Zaten 2 hafta kalmış şurada ne olacak ben en son 478 aldım zaten kız kabul etti tam tersine puanım artar.

Bu arada sana bir taktik, kız seni unutmasın diye kızla arada sırada konuş

Zaten 2 hafta kalmış şurada ne olacak ben en son 478 aldım zaten kız kabul etti tam tersine puanım artar.
Bu arada instagram kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız istek atın bu konuyu dm üzerinden konuşalım merak ettim nasıl devam edecek
@atakan.canatar

Bu arada sana bir taktik, kız seni unutmasın diye kızla arada sırada konuş.

Konuşmaz olur muyum aynı liseye gitmeyi düşünüyoruz zaten puanlar aşağı yukarı eşit ben kızdan(artık sevgilim desem daha doğru olur)5 10 puan yuksek yapıyorum.

Çok şanslısınız hocam, şu an aşırı kıskandım seni.
Elbet bir günü benim de sevgilim olacak, elbet bir gün!

İnşallah sana da nasip olur kral.

Bu arada sana bir taktik, kız seni unutmasın diye kızla arada sırada konuş.

Bu arada Instagram kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız istek atın bu konuyu DM üzerinden konuşalım merak ettim nasıl devam edecek.
@Atakan. Canatar.

Evet var ama şu an PC'den yazıyorum tel kapalı açınca ilk işim istek atmak sana.

Geri
Yukarı