Anomaly Agent benzeri oyun önerisi

Eki Görüntüle 2108891

Net ikisini de oynamadın değil mi? Puhahaha

Başlıktaki soru için

Celeste (sadece platform combat yok, hikayesi yeterli)
Cuphead (combatı çok iyi ve zor ama hikayesi varmış gibi yapıyor)

2D point&click sadece hikaye istersen "CAT and other lives" var
Gris bakabilirsin hikaye anlatımında söz yok. Daha çok sanatsal bir havası var.

Hollow Knight var onun dövüş sistemi çok iyi ama hikayesi için forumlarda gezmen lazım.
Bir de metroidvania düz oynanışı yok. Daha çok etrafta gezinip haritayı keşfediyorsun.

Oynadıklarımdan örnek verdim. Oynamadım ama Katana Zero'ya bakabilirsin.
Ayrıca Wizard of Legends'i önermem. Güzel bir oyun değil bana göre.

Hocam ikisini de oynadım ve bitirdim aşağılayıcı bir yorum yapmanız hiç hoş değil. Ayrıca evet fikrimin arkasındayım aynı oyun hikaye farklı ve oynanış stili farklı olabilir fakat görsel grafik tamamen aynı.

Hocam ikisini de oynadım ve bitirdim aşağılayıcı bir yorum yapmanız hiç hoş değil. Ayrıca evet fikrimin arkasındayım aynı oyun hikaye farklı ve oynanış stili farklı olabilir fakat görsel grafik tamamen aynı.
Aşağılamadım. Sadece tamamen aynı kadar iddialı bir yorum komiğime gitti o kadar.

Çok fazla farkı var sende biliyorsun da neyse. Hikaye farklı, dövüş mekanikleri farklı. Tasarım açısından Katana Zero Uzak Doğu temalı, Anomaly Agent'in daha Batılı teması var. Ayrıca Anomaly Agent'in tasarımının pixeli daha az. Katana Zero'da kaşa göze yetecek kadar pixel grafiği var.
Animasyonları da farklı. Katana Zero'nun ki daha yumuşak ve oturaklı gözüküyor.

Katana Zero'yu oynamadım bir iki videoya bakmıştım önceden. Ona rağmen sırıttı bana.

Ortak yanları ikisi de aksiyon/platform oyunu ve cyberpunk temalı olması.
Bunlar da ikisini aynı oyun yapmaz.

Aşağılamadım. Sadece tamamen aynı kadar iddialı bir yorum komiğime gitti o kadar.

Çok fazla farkı var sende biliyorsun da neyse. Hikaye farklı, dövüş mekanikleri farklı. Tasarım açısından Katana Zero Uzak Doğu temalı, Anomaly Agent'in daha Batılı teması var. Ayrıca Anomaly Agent'in tasarımının pixeli daha az. Katana Zero'da kaşa göze yetecek kadar pixel grafiği var.
Animasyonları da farklı. Katana Zero'nun ki daha yumuşak ve oturaklı gözüküyor.

Katana Zero'yu oynamadım bir iki videoya bakmıştım önceden. Ona rağmen sırıttı bana.

Ortak yanları ikisi de aksiyon/platform oyunu ve cyberpunk temalı olması.
Bunlar da ikisini aynı oyun yapmaz.
Oynamayıp banada oynamadığım için gülmeniz de çok ironik. Lütfen konular hakkında bilgi edinip yazınız.

Oynamayıp banada oynamadığım için gülmeniz de çok ironik. Lütfen konular hakkında bilgi edinip yazınız.
Belli oyun türlerini birçok kez oynayan birisi o türdeki oyunların aşağı yukarı oynanışını anlayabilir. Lütfen sizde oyunlar hakkında kesin yargıya varmadan önce yazacaklarınızı biraz akıl süzgecinden geçirip yorum yazınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı