Anomaly Agent'ın Steam'de çıkışına 22 saat kaldı

Saat kaçta çıkıyor tam olarak.

Saat kaçta çıkıyor tam olarak.
Galiba 7 dakika sonra, saat 17:00'da çıkıyor.

Edit: Galiba 18:00'da çıkacak, tam emin değilim.

1706104434339.png

Son düzenleme:
İnsanları anlayamıyorum. Hem Türkiye'de neden iyi bir oyun firması yok diye sorarlar hem de yok bu oyunun daha iyisi var aynı fiyatta, yok bu oyunun bütçesi düşük. E biz bile bizden çıkmış insanların ürünlerini almaz, değerlendirmezsek bu insanlara kim sahip çıkacak?

İnsanları anlayamıyorum. Hem Türkiye'de neden iyi bir oyun firması yok diye sorarlar hem de yok bu oyunun daha iyisi var aynı fiyatta, yok bu oyunun bütçesi düşük. E biz bile bizden çıkmış insanların ürünlerini almaz, değerlendirmezsek bu insanlara kim sahip çıkacak?

Türk insanı ne yazik ki iş yapmaya gelince köşe bucak kaçar ama eleştirmeye gelince 7 24 çenesi durmaz özellikle yeni nesil gençler :)

5 yıl öncesinde kalmışlar 120 TL'yi çok bir para sanıyorlar. 1 hamburger menü yenmiyor artık bu paraya.
Ne yapsın adam bedavaya mı çıkarsın? Hatta yetmez şirketten üstüne hisse de versin.

5 yıl öncesinde kalmışlar 120 TL'yi çok bir para sanıyorlar. 1 hamburger menü yenmiyor artık bu paraya.
Ne yapsın adam bedavaya mı çıkarsın? Hatta şirketten üstüne hisse de versin.
Katılıyorum, fast food fiyatları bile fırlamış, bir Big Mac Menü 220 TL. Psikolojik olarak hala dediğiniz gibi 5 sene öncesinde kalanlar çok var. "120 TL oyuna verilir mi" tarzında. Dolar olmuş 30.

1706115459438.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı