CD Projekt Red Cyberpunk 2077 çıkışına son 5 hafta kaldı

Düşünsenize aslında oyun bu anlatılanlar kadar değilmiş, hani tamam az da olsa oynanabilirliği varmış ama bu anlatılanlar oyun için bayağı abartılan durumlarmış ve bu kadar organizasyonlar reklamlar falan tamamen oyunu güzel göstermek içinmiş, o zaman ne hissedersiniz?

Düşünsenize aslında oyun bu anlatılanlar kadar değilmiş, hani tamam az da olsa oynanabilirliği varmış ama bu anlatılanlar oyun için bayağı abartılan durumlarmış ve bu kadar organizasyonlar reklamlar falan tamamen oyunu güzel göstermek içinmiş, o zaman ne hissedersiniz?
Salatalık yerdim.

Yeni oyunu için bu yıl bayağı hypelendiğim ama neredeyse yarım yıldır oluşturdukları yeni oyun hakkında info paylaşmayan Techland, sana buradan da bi selam olsun... :)

Bazı özellikleri kısmalarına üzüldüm doğrusu. Arabamızı özelleştiremeyeceksek, o robotu kullanamayacaksak, istediğimiz şekilde apartmanı özelleştiremeyeceksek benden 10 puan kafadan gitti. Haritası çok küçük, oradan da 5 puan gitti.

Şu Oyun için bazen kalbim çarpıyor nedensizce Gerçekten aşik olsam bu kadar çarpmaz 5 hafta bekleki gelsin hayatımı oyunlara adadım o kadarki Meraklıyımki 20 Yaşındayım Ve halen daha lise Okuyorum.

İnşallah hayal kırıklığına üğramayız Hadi hayırlısı.

Geri
Yukarı