Anonymous Çeviri ekibi rezilliği-küstahlığı

Yazdıklarına baktığımda ortada dediğiniz gibi "rezillik, saygısızlık, küstahlık" görmedim.

Ayrıca çözülemeyen bir sorun için PC'ye bağlanmak gayet normal. Recep Baltaş bile bir sorunu çözemeyince milletin PC'sine bağlanıyor. Kurallarda "PC'nize bağlanılır" diye bir ibare olmamasına rağmen.
Tanımadığım bir insana Pc me erişim hakkı neden vereyim ki? Yapacağı işleme bana iki satır yazıp aktarsa bende yaparım onu dediklerini. Pc me bağlanmak isteğini reddetmem gayette benim hakkım.

Az gittim, uz gittim. Dere tepe düz gittim. Bir yanlışlık göremedim. İki taraf da biraz yanlış konuşmuş ama PC'ye bağlanınca yemiyorlar ya. Her yama çalışır diye bir şey de yok. Benim yüklediğim yamaların bazıları da çalışmadı.

Özel bir nedenden dolayı bilgisayarınıza uzaktan erişim için izin vermek istemiyor olmanıza ''para verdiniz diye buradaki çalışanlara zulmetme hakkınız yoktur!'' cevabı vermiş olmaları ironik, iki tarafın hitap şeklinde bir sorun var gibi.
Hitap şeklimde en ufak bir olumsuzluk,yükselme yoktur resimlerini de çektim tüm konuşmaların.Gayet usluplu bir şekilde konuştum kendilerine ancak saygısızca konuşanlar ve konuşmayı başlatanlar ki başlatmalarına karşın kelimelerimi seviyeli kullanmaya devam ettim.

Adamlar yapabilecekleri yardımın maksimumunu yapmış, ama siz yardımı reddetmişsiniz. "PC'nize bağlanılır" ibaresi olmadığı gibi "her yama her PC'de çalışır" ibaresi de yok. Gereksiz duyar.
Bir şey yapmadılar ki orda başlıyor mevzu zaten.Konuyu irdeleyip anlamadan daha soru sormadan aşama kaydetmeden aklıma birley gelmedi diyor. Doğru düzgün ne nedir şöyle yapalım böyle yapalım şunu yaptınız mı gibilerinden bir diyoloğa girmedi ki.

Hitap şeklimde en ufak bir olumsuzluk,yükselme yoktur resimlerini de çektim tüm konuşmaların.Gayet usluplu bir şekilde konuştum kendilerine ancak saygısızca konuşanlar ve konuşmayı başlatanlar ki başlatmalarına karşın kelimelerimi seviyeli kullanmaya devam ettim.
Hocam valla sanki bi tık saçmalamıssınız, problemin kaynağıni bilmeden çozüm veremezler :) İncelemek için istemiş erişimi siz terslemişsiniz. Eğer ki zaten yanlış bi davranış göreseniz uzaktan erişimi derhal keserdiniz.

Geri
Yukarı