Anonymous Çeviri pahalı mı?

ROG5600

Attopat
Paralı olmasına hiçbir sözüm yok ama bir oyun parasına yama satmak biraz fahiş fırsatçılık değil mi? Ben bütün oyunları satın almayacağım alamam zaten oradan oynayacağım bir bilemedin 2 tane oyun. Neredeyse Game Pass fiyatına yama satılması etik değil diye düşünüyorum. Aylık 108.5 TL yazmışlar bir de bunun 50 kuruşu da var şaka gibi. :)

Hangi oyunlar için çeviri istiyorsunuz?
NFS Unboud lazım ama sinnerclownçeviri yaması V4 olduğu için çalışmıyor V5 lazım güncellememişler. Oyuna başlamadan NFS'yi sildim şimdi Starfiled lazım.

yanlış anlamayın da adamlar yeni cikan oyunları çok hızlı çeviriyorlar. 108 TL artık bir tavuk döner parası.
Tavuk döner 60 TL o paraya tavuk döner yiyorsan kazıklanıyorsun haberin olsun. :D E-Pazar meselesini ve emeği tavuk dönere göre kıyaslamamak gerekiyor iktisattan bakmak gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Anonymous Çeviri'nin yamaları para ile satması kadar saçma bir şey yok. Bu kuruluşu hiçbir şekilde desteklemiyorum hatta elimden gelse firmalara şikayet bile edeceğim şirketlerin yaptığı ürün üzerinden resmi olmayan kazanç sağlamak ciddi anlamda bir suç bana göre hatta RDR2 yamasında bile bayağı tepki toplamışlardı ve ardından bu olay Taketwo'ya kadar uzamıştı.

Yanlış anlamayın da adamlar yeni cikan oyunları çok hızlı çeviriyorlar. 108 TL artık bir tavuk döner parası.

Bu yaptıkları işi destekliyorsan bence sende bir sıkıntı var resmi olmayan şeyden kazanç sağlamak ne kadar doğru?

Bu Anonymous Çeviri'nin yamaları para ile satması kadar saçma bir şey yok. Bu kuruluşu hiçbir şekilde desteklemiyorum hatta elimden gelse firmalara şikayet bile edeceğim şirketlerin yaptığı ürün üzerinden resmi olmayan kazanç sağlamak ciddi anlamda bir suç bana göre hatta RDR2 yamasında bile bayağı tepki toplamışlardı ve ardından bu olay Taketwo'ya kadar uzamıştı.
Yahu satsın ama zaten yapılmış bir oyunu çeviriyorsun emek payın 1000'de 1'dir. 108.5 TL'ye satıyorsan koparıyorsundur.

Bence daha pahalı olması gerekiyor. Adamlar o çeviri için emek veriyor. Şahsen 108 lira benim yarım günlük masrafım.
Sen günde 216 TL harcıyorsun diye herkes adamları zengin etsin diye bir kafa olamaz.

Geri
Yukarı