Anroid'de CPU kullanım sayacı nasıl çalışır?

Caser

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Mobil mining yapıyordum 3-5 yerden. Sonra telefonun sistemini sürekli kullandığını söyledi arkadaşlar. Ben de çıktım mining botlardan. Kullanım oranlarına baktım. Boştayken %90'lara falan çıkıyor. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. Eski gmaille hiçbir şekilde etkileşimim olmadı. Gmail'ime kayıtlı tüm uygulamaları sildim. Aslında bir tek mining değil. Biri benim açtığım yabancı YouTube kanallarını buluyordu. Komik köpek videoları yapıyorum. Yine yoruma yazıyor. Ne yapıyorsun falan diye. Benim olduğumu biliyor. İmha ettim(hiçbir şekilde etkileşime sokmadım o Gmail'le telefonumu reset sonrası).yeni Gmail açıp yoluma baktım. Şimdi tekrar sayacı çalıştırdım. Boşta %90 oyunda %20 civarı genelde. Acaba kullanılan değil de kullanılmayanı mı gösteriyor acaba dedim. Sizce? Bir de bu mining bot hesaplardan çıktım. Ama eski Gmail'ime kayıtlı, girmem gereken uygulamalar var. Girsem yine mining bot kurulur mu telefona.(cahilim basit anlatın). Fotoğraf atma yeri yok.

Telefona Hard reset atmayı deneyin. Boşta %90 kullandığını arayüzde ya da oyunlarda kastığı zaman anlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı