Antalya'da bir pitbull kadının burnunu kopardı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Thermes

Kilopat
Makaleler
61
Canavar ırk pitbull saldırmaya devam ediyor. Dünyada köpek kaynaklı ölümlerin ezici çoğunluğu pitbull kaynaklıdır. Başka ırk kalmamış gibi inatla pitbull besleyenleri anlamak mümkün değil. Şimdi buraya daha onlarca pitbull saldırısı haberi koyabilirim ama pitbull tapıcıları yine bir bahane bulur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayvancağız oyun oynamak istemiş, ne yapsın yani oyun da mı oynamasın zavallı hayvan?
Sokaklar köpeklerindir. İnsan ırkı köpeklerin hayatını tehlikeye atıyor, buna izin vermeyeceğiz.

Alttaki konuyu açtığımda bana tepki gösteren herkes bundan sorumludur.
Sokaklar bir kişiye ait değildir!

Hayvancağız oyun oynamak istemiş, ne yapsın yani oyun da mı oynamasın zavallı hayvan?
Sokaklar köpeklerindir. İnsan ırkı köpeklerin hayatını tehlikeye atıyor, buna izin vermeyeceğiz.

Sokak köpeği ile pitbull bir mi?

Yasak ırk olması dışında sorun yok.

Köpeğin suçu yok burada yetiştirenlerin pisliklerinden dolayı bu şekilde. Uzmanlar da pitbull cinsi köpeklerin doğuştan saldırgan olmayıp yanlış yetiştirilme şekli ile bu kadar agresif olduklarını belirtiyor. Hayvanın suçu yok onu yetiştiren kim ise en ağır ceza ona verilmeli.
Herkes sahibi suçluyor ama pitbull gerçekten aşırı agresif bir ırk. Pitbull'un genleri gerçekten sıkıntı.
@Ülküsüz köpeği suçlamadığını belirtmeme rağmen hala kızgın atacak kadar gözün körelmiş. Tek bildiğin sokak hayvanlarındır cümlesi. Ben de buna karşı bir şey yazmadım zaten. Aklın ile okusan ne yazdığımı anlarsın.

@Ülküsüz açıklamanı bekliyoruz ama hala kızgın atıp geçiyorsun. Yarın pitbull gelip burnunu koparsa eğlenmek istiyor diyebilir misin acaba? Kendini saldırıya uğrayan kadının yerine koydun mu? Sanmıyorum.

Dar görüşlü bir arkadaşımız sanırım. Boş verin gitsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı