Antalya'daki berberler nasıl?

ktskn

Hectopat
İstanbul'dan yeni geldim. Berber konusunda seçiciyim. Küçüklüğümden beri, zorunda kalmadıkça, berberimi değiştirmedim. Şu an taşındığım için değiştirmek zorundayım. Manavgat ve çevresinde bulunan berberler nasıl? Ona göre makine alıp evde tıraş olmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kendiniz kesebiliyorsanız yapın, bunun dışında tek tek gidip tecrübe edinmeniz gerekiyor zaten. Türkiye genelinde o berber koltuğuna oturduktan sonra kararları berber verir, bu değişmeyen bir şeydir. Siz istediğiniz şeyi iyi bilirseniz berberde yapması gerekeni iyi bilir diye düşünüyorum.

Hocam kendiniz kesebiliyorsanız yapın, bunun dışında tek tek gidip tecrübe edinmeniz gerekiyor zaten. Türkiye genelinde o berber koltuğuna oturduktan sonra kararları berber verir, bu değişmeyen bir şeydir. Siz istediğiniz şeyi iyi bilirseniz berberde yapması gerekeni iyi bilir diye düşünüyorum.
İstediğim kesimi biliyorum. Ama işte o koltuğa oturunca berberin elinde olmak kötü bir his.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Manavgatı bilemem fakat 1 saat önce şöyle bir video gördüm izledim.

Antalyadaymış.
Minimum 500 alır gibime geldi.

Geri
Yukarı