Antec DF800 Flux nasıldır?

Hocam DF800e Arctic 360 sığıyor mu anakart VRAM'lerine çarpma ihtimali var mı? Fiyatı çok uygun ve çok fanla geliyor ama sığıp sığmadığıyla alakalı internette bir bilgi bulamadım ileride 5 bin serisi içinde belirli bir boşluk oluyor mu yani ilerisi için ideal bir kasa mı?

Hocam DF800'e Arctic 360 sığıyor mu anakart VRM'lerine çarpma ihtimali var mı? Fiyatı çok uygun ve çok fanla geliyor ama sığıp sığmadığıyla alakalı internette bir bilgi bulamadım ileride 5 bin serisi içinde belirli bir boşluk oluyor mu yani ilerisi için ideal bir kasa mı?
Anakartin nedir? Cogu durumda DF800 ile LF-360 kullanilabilir bir ikili.

x670e-a asus rog strix hocam

Su konuya bakabilirsin. Soyledigin anakart gibi kabarik anakartlar var ve sigdirmislar. DF700 ile DF800 on panel haric neredeyse ayni kasa gibiler. Ona da sigacaktir. Arkadasimda Z390 TUF + LF-360 + DF800 vardi ve uste takmisti rahatlikla.

Su konuya bakabilirsin. Soyledigin anakart gibi kabarik anakartlar var ve sigdirmislar. DF700 ile DF800 on panel haric neredeyse ayni kasa gibiler. Ona da sigacaktir. Arkadasimda Z390 TUF + LF-360 + DF800 vardi ve uste takmisti rahatlikla.

Antecin resmi sitesinde DF700 için 55 cm ve aşağısı için 3 fanlı destek verdiğini yazmıştı ama DF800 için böyle bir şey yazılmamış galiba 63 cm olarak yazmışsınız konuda ama antec DF800 için böyle bir açıklama yapmamış sizce üzerine 800 TL daha koyup garantiye oynayıp NZXT H7 Flow mu almalıyım yoksa DF800 ile devam mı edeyim ekstra para vermek istemiyorum 2150 TL'ye N11 de mevcut şu an

Yazdığınız anakart ile bendeki anakartın form faktörleri eşit dediğiniz gibi bir problem çıkacağını düşünmüyorum artık, yardımınız için teşekkürler

Dosya Ekleri

• kasa 360 mm.PNG
    kasa 360 mm.PNG
    145 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
H7 Flow'u onermiyorum, GPU giris cikislarin oldugu yer tamamen kapali. Pasif hava cikis kanallarini tasarim ugruna kapatmislar. Ekran karti sicakligi yuksek cikiyor o yuzden acik olanlara nazaran.

Tamamdır teşekkürler ama X670E-A da radyatör üst soğutma bloğuna değecekmiş gibi geliyor teknik desteğe de yazdım kendimde bir hesap yapayım ona göre alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı