Antec DP503 alınır mı?

Bütçe
2500 - 3500 tl arası

BerkGuzeler

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar.

3 kasa arasında kararsız kaldım. Hava akışı, sessizliği kablolama alanları vs. Gibi hususlar konusunda en verimli ve performanslısı hangisiyse onu almak niyetindeyim. Kullanan varsa veya önerisi olan yardımcı olursanız memnun olurum.

850w power alacağım. Anakartım Atx formda. Mevcut ekran kartım msı 6900xt. CM 360 mm ılısıon sıvı sogutucu var

3 model arasında Eclipse P500A Mesh, havalandırma ve malzeme kalitesi olarak en iyi tasarıma sahip kasadır.
Benim bir tane arkadasimda corsair 5000x al ic hacmi geniş kablolama alani iyi malzeme kalitesi başarılı va demişti. Ama arada nerden baksaniz 1000 lira civarinda fark var. Sizce vermeye değer mi ?

Herkese selam arkadaşlar.

3 kasa arasında kararsız kaldım. Hava akışı, sessizliği kablolama alanları vs. Gibi hususlar konusunda en verimli ve performanslısı hangisiyse onu almak niyetindeyim. Kullanan varsa veya önerisi olan yardımcı olursanız memnun olurum.

850w power alacağım. Anakartım Atx formda. Mevcut ekran kartım msı 6900xt. CM 360 mm ılısıon sıvı sogutucu var

Kasayı aldınız mı? 505 503'ün beyaz hali sanırım geri kalan özellikleri aynı. P500A kullandım ama sattım. DRGB olanı piyasafa yok ve Non-RGB olanı 2500₺ civarı. Tasarım olarak 503 çok hoşuma gitti. Aldıysanız görüşünüzü yazar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı