Anti aliasing oyunlarda çalışmıyor

emir selimm

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar anti aliasing oyunlarda çalışmıyor var mı bir çözüm?
Sistem bilgilerim: i3 12th RTX 3050 MSI 24 inç IPS monitör kasaya HDMI kablosu ile bağlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey aktif gözüküyor MSAA falan X16'da NVIDIA'da da aynı şekilde ama bütün oyunlarda kenarlar bozuk Valorant'ta bile.

Ettim her şey aktif ama bütün oyunlarda kenarlar bozuk ve karakter hareket ettikçe kenarlar da hareket ediyor.

Oyunu NVIDIA Denetim Masası'na eklemeyi deneyebilirsiniz.

Oyunu NVIDIA Denetim Masası'na eklemeyi deneyebilirsiniz.
Hocam çok garip bir sorunmuş bu yaşadığım ya bunu farkettim. Yabancı forumlarda da bu sorundan müzdarip insanlar varmış bir türlü düzeltememişler. Size link atıyorum yaşadığım sorunun ne olduğuyla ilgili:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Denediğim çözüm yolları: Farklı prize takıp denedim farklı monitörde denedim 2kda oynayıp denedim fxaa msaa açtım denedim ama hâlâ çözemedim.

Hocam çok garip bir sorunmuş bu yaşadığım ya bunu fark ettim. Yabancı forumlarda da bu sorundan müzdarip insanlar varmış bir türlü düzeltememişler. Size link atıyorum yaşadığım sorunun ne olduğuyla ilgili:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Denediğim çözüm yolları: Farklı prize takıp denedim farklı monitörde denedim 2K'da oynayıp denedim FXAA MSAA açtım denedim ama hâlâ çözemedim.

Kankam sana şöyle söyleyeyim attığın videoyu anlayabilmem için yüksek kaliteye aldım space basıp videonun açılmasını algılaması 39saniye sürdü yani oyunu onsuzda oynasan bir şey olmaz ona şükret ama yine de konuyu takip edeceğim.

Geri
Yukarı