Anti-Ghosting ve Numpad'li membran klavye önerisi

Hidro Dinamik

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar,
En az 2 senedir Monster K3 Pro Mekanik klavye (Outemu Red Switch) kullanıyorum. Bozulursa diye şimdiden araştırmaya başladım. Şimdiye kadar mekanik klavyeleri 2 seneden fazla kullanamadım. O yüzden membran klavye arıyorum. Ancak kafamda net bir bütçe yok. En önemli şartım uzun ömürlü olması. Daha önemsiz şartlarım ise Anti-ghosting ve Numpad bulundurması. Oyun ve iş için kullandığımdan ekipmanlarımın uzun ömürlü olmasını tercih ediyorum. Belirli bir bütçem yok ancak çok uçuk rakamlar olmazsa sevinirim.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar,
En az 2 senedir Monster K3 Pro Mekanik klavye (Outemu Red Switch) kullanıyorum. Bozulursa diye şimdiden araştırmaya başladım. Şimdiye kadar mekanik klavyeleri 2 seneden fazla kullanamadım. O yüzden membran klavye arıyorum. Ancak kafamda net bir bütçe yok. En önemli şartım uzun ömürlü olması. Daha önemsiz şartlarım ise Anti-ghosting ve Numpad bulundurması. Oyun ve iş için kullandığımdan ekipmanlarımın uzun ömürlü olmasını tercih ediyorum. Belirli bir bütçem yok ancak çok uçuk rakamlar olmazsa sevinirim.

Kendi kullandığım K512 Shiva'yı önerebilirim. Tüm tuşlarda Anti-Ghosting yok K512'de. Attığım klavyede ise 12 tuşa kadar Anti-Ghosting var diye biliyorum.

Kendi kullandığım K512 Shiva'yı önerebilirim. Tüm tuşlarda Anti-Ghosting yok K512'de. Attığım klavyede ise 12 tuşa kadar Anti-Ghosting var diye biliyorum.
Önerileriniz için teşekkür ederim, çok güzel duruyorlar. Bir tanıdık %30 %40 zam geleceğini söylediğinden en yakın zamanda alabilirim de daha uygun bütçeli öneriniz var mı?
300 500 TL gibi bir bütçede veya biraz daha üstü.

Merhaba Arkadaşlar,

Konudan bağımsız biraz ama Monster K3 Pro 'dan memnun musunuz? Ayrıca red switch bir klavye olduğunu görüyorum. CORSAIR K55 Pro membrane bir klavye, buna dikkat etmelisin bence.

Konudan bağımsız biraz ama Monster K3 Pro 'dan memnun musunuz? Ayrıca red switch bir klavye olduğunu görüyorum. CORSAIR K55 Pro membrane bir klavye, buna dikkat etmelisin bence.
Aldıktan 2 3 ay sonra W tuşu bazen basmıyordu. Garantiye yolladım ve sıfırıyla değiştirdiler. Monster servisine bir kaç kez işim düştü ve hepsinde de sıfır ürünle değişim olduğundan çok memnun kaldım. Yeni gelen ürünüyse 2 senedir kullanıyorum, gayet memnunum. Ama ben 350-400 TL'yken almıştım. Sesi çok değil, tuş sertliği orta, bayağı ağır bir ürün.

Öncesinde MK220'yi 100-150 TL'ye almıştım hala daha kullanıyorum, 6 7 seneyi geçmiştir. Mekanik klavyeler her ne kadar uzun ömürlü geçse de benim en uzun kullandığım Monster K3 Pro oldu. Arkadaşlarımda da 2 3 seneden fazla kullanabilen yok. Membranların silikonu delinmediği sürece kolay kolay bozulmuyor, o yüzden membran düşünüyorum.

Geri
Yukarı