Anti-Virüs önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Malwarebytes av değildir. Anti-malware'dır.
  2. Defender programı yükledikten sonra otomatik devre dışı kalır.
  3. En güçlü diye bir şey yok. Her programın kendine göre artıları var.
Önerilerim:
  • Bitdefender.
  • Kaspersky.
  • F-secure.
Bu kadar korumayı neden istiyorsunuz?

Hesaplarım biraz önemli benim için ondan olabilir. Steam ve Discord hesabıma özellikle çok değer veriyorum.

O sırada bazı işlemler yapıyor. Sabırla bekleyin. Tarama konusunda Malwarebytes ve Kaspersky, gerçek zamanlı korumada ise Kaspersky uzmandır.
Malwarebytes'in taraması gayet güzel zaten. Kaspersky ise tarama konusunda sanki fazla yavaş gibi.
Malwarebytes'in tam taraması 1 saat sürerken Kaspersky 15 dakikada %1 geçemedi.

Malwarebytes'in taraması gayet güzel zaten. Kaspersky ise tarama konusunda sanki fazla yavaş gibi.
Malwarebytes'in tam taraması 1 saat sürerken Kaspersky 15 dakikada %1 geçemedi.
Kaspersky aşırı detaylı tarıyor. Dediğim gibi 2-3 saat beklerseniz tertemiz olur sisteminiz. Tabii sisteminizin hızına da bağlı.

Kaspersky aşırı detaylı tarıyor. Dediğim gibi 2-3 saat beklerseniz tertemiz olur sisteminiz. Tabii sisteminizin hızına da bağlı.

Anladım hocam. Kaspersky kullanacağım sanırım. Onun dışında Malwarebytes'i tarama için bulunduracağım. Kaspersky'ın Key olarak ucuz bir versiyonu var mıdır acaba. Total Security kullanıyorum. Bütçem sınırlı biraz malum ekonomik krizde bir Anti-Virüs yazılımına kimse 300 TL vermek istemez 😅

Edit: Hatalı imla düzeltildi

Anladım hocam. Kaspersky kullanacağım sanırım. Onun dışında Malwarebytes'i tarama için bulunduracağım. Kaspersky'ın Key olarak ucuz bir versiyonu var mıdır acaba. Total Security kullanıyorum. Bütçem sınırlı biraz malum ekonomik krizde bir Anti-Virüs yazılımına kimse 300 TL vermek istemez 😅

Edit: Hatalı imla düzeltildi
İnternette satılan anahtarların güvenli olup olmadığını bilemediğim için Internet Security versiyonunu yıllık 75TL'ye önerebilirim.

İnternette satılan anahtarların güvenli olup olmadığını bilemediğim için Internet Security versiyonunu yıllık 75TL'ye önerebilirim.
Internet Security ile Total Security arasında ne fark var hocam?

1. Malwarebytes AV değildir. Anti-Malware'dır.
  2. Defender programı yükledikten sonra otomatik devre dışı kalır.
  3. En güçlü diye bir şey yok. Her programın kendine göre artıları var.
Önerilerim:
  • Bitdefender
  • Kaspersky
  • F-Secure
Bu kadar korumayı neden istiyorsunuz?
Biraz alakasız olacak fakat sanırım F-Secure sitesi yasaklanmış.
VPN ile girebiliyorum.

Azıcık aşağıya inince farkları karşılaştırmalı olarak yazıyor.

Normal Anti-Virüs olan Kaspersky yeterliymiş benim için. Alışverişimi fiziksel yapmayı tercih ederim genelde. Komik olan Kaspersky Internet Security'nin normalinden daha ucuz olması. 1 yıllık Kaspersky için 75 TL güzel geldi. Aylık 10 TL'den bile az yapıyor. Konu kapanabilir teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı