Anti-Virüs Önerisi

Teşekkür ederim yorumlar için. Çoğunluk Kaspersky ve performans için bitdefender öneriyor sanırım.. Norton Öneren arkadaşlara şunu diyeceğim Norton kurdum Pc'ye Acayip bir kasma meydana geldi sebebini bir türlü anlamadım. Silmek zorunda kaldım.. Kaspersky bitdefender avg gibi bir çok yazılımda kurdum en ufak kasma performans düşüşü yaşamadım sadece Kaspersky ile ilgili söylentiler var casusluk üstüne o yüzden biraz tedirgin oldum normalde kaspersky kullanıyorum ama bu söylentilerin gerçekçiliği tartışıla dursun gelişmekte olan yeni anti-virüsleri de kullanmak isterim..

Bitdefender'ı bayadır takip ediyorum. sağda solda AV Report Siteleri Yılın en iyisi işte en güzeli diye anket sıralamaları yapınca AVG çıkıyor Norton çıkıyor ama emin olamıyorum çoğu taraflı sanki bi sorayım dedim bu tarz Anti-virüs programları kullanıp da memnun olan varsa önerilerini sunsun ona göre sipariş geçeyim dedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı