Anti Virüs programı sizce gerekli mi?

Malûm

Bir çok şeyi bu gece anladım Peki bu Kaspersky Free yani ücretsiz olanda da var mı güvenlik duvarı yani firewall?
Firewall bulunmuyor Kaspersky Free içerisinde. Ek olarak fazladan onun için Comodo Firewall kurabilirsiniz. Ama siz zaten hatırladığım kadarıyla Comodo IS kullanıyordunuz. Öyle kalabilir.

Antivürüs kadar gereksiz birşey yok. Antivürüs kuracağına sanal makine oluştur veya Sandboxie kullan.

Firewall bulunmuyor Kaspersky Free içerisinde. Ek olarak fazladan onun için Comodo Firewall kurabilirsiniz. Ama siz zaten hatırladığım kadarıyla Comodo IS kullanıyordunuz. Öyle kalabilir.
Evet, ben aslında en başta Kaspersky'ye karar vermiştim sonra sistemi yoruyor dediler araştırma yaptım Norton 360 Standart karar kıldım. İnternetten yine araştırdım bu Norton milletten izin almadan para kesip üyelik tazeliyormuş. Ben de son olarak şuan Comodo'yu deniyorum bakalım bir ay sonunda sonuç ne olacak Cevaplar için teşekkürler.

Kaspersky sistemi yormaz aksine artık çok hafif programlar arasında. Çok çok eski bir sistemin yoksa kasmayacaktır.

Norton da kendisi üyelik yenilemez sen otomatik yenileme açmadıysan alırken. Zaten irtibata geçince geri iade edebilirsin.

Norton da güzeldir önerdiklerim arasında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…