Anti Virüs programı sizce gerekli mi?

Zaten millet bilse ne açıklar ne yöntemler dönüyor arkada bilgisayarı internete bağlamazlar ayrıntısını bilseler. Detaylı detaylı birkaç saldırıyı yazmak da var ama lamerler yüzünden malûm :)

Ama dediğim gibi ücretliler yine de daha iyi olabiliyor bazı durumlarda. Bu da ücretsizler arasında iyi ve güzel.

Malûm:D

Bir çok şeyi bu gece anladım :) Peki bu Kaspersky Free yani ücretsiz olanda da var mı güvenlik duvarı yani firewall?
Firewall bulunmuyor Kaspersky Free içerisinde. Ek olarak fazladan onun için Comodo Firewall kurabilirsiniz. Ama siz zaten hatırladığım kadarıyla Comodo IS kullanıyordunuz. Öyle kalabilir.

Firewall bulunmuyor Kaspersky Free içerisinde. Ek olarak fazladan onun için Comodo Firewall kurabilirsiniz. Ama siz zaten hatırladığım kadarıyla Comodo IS kullanıyordunuz. Öyle kalabilir.
Evet, ben aslında en başta Kaspersky'ye karar vermiştim sonra sistemi yoruyor dediler araştırma yaptım Norton 360 Standart karar kıldım. İnternetten yine araştırdım bu Norton milletten izin almadan para kesip üyelik tazeliyormuş. Ben de son olarak şuan Comodo'yu deniyorum bakalım bir ay sonunda sonuç ne olacak :) Cevaplar için teşekkürler.

Evet, ben aslında en başta Kaspersky karar vermiştim sonra sistemi yoruyor dediler araştırma yaptım. Norton 360 Standart karar kıldım internette yine araştırdım bu Norton milletten izin almadan para kesip üyelik tazeliyormuş. Ben de son olarak şu an Comodo'yu deniyorum bakalım bir ay sonunda sonuç ne olacak :) Cevaplar için teşekkürler.
Kaspersky sistemi yormaz aksine artık çok hafif programlar arasında. Çok çok eski bir sistemin yoksa kasmayacaktır.

Norton da kendisi üyelik yenilemez sen otomatik yenileme açmadıysan alırken. Zaten irtibata geçince geri iade edebilirsin.

Norton da güzeldir önerdiklerim arasında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı