Anti-Virüs varken crack oyun yüklemek zarar verebilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yusuf Erens

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarda paralı antivirüs programı olmasına rağmen crack oyun zarar verebilir mi?
Kaspersky kullanıyorum ve çok memnunum, internette virüsler ile savaştırılınca her seferinde virüsü yok etmeyi başarıyor.
Kime sorsam yapmasan daha iyi der ama mecburuz diyelim, sizce zarar verebilir mi?
İnternetten dosya vb. bir şeyler indirirken virüs varsa engelliyor ama oyunlarda engeller mi bilmiyorum çünkü denemedim.

Malwerbrytes de yüklersen bir şey olmaz.

İndireceğin dosyayı tarat o zaman bir şey olmaz.

Neye zarar verebilir mi anlamadım. Eğer güvendiğin bir siteden indiriyorsan bir şey olmaz. Kaspersky trojan olarak algılayabilir normal çünkü crack yani 3.parti yazılım.

Güvenilir yerlerden indirildiği takdirde bilgisayara virüs bulaşmaz.

Bilgisayarda paralı antivirüs programı olmasına rağmen crack oyun zarar verebilir mi?
Kaspersky kullanıyorum ve çok memnunum, internette virüsler ile savaştırılınca her seferinde virüsü yok etmeyi başarıyor.
Kime sorsam yapmasan daha iyi der ama mecburuz diyelim, sizce zarar verebilir mi?
İnternetten dosya vb. bir şeyler indirirken virüs varsa engelliyor ama oyunlarda engeller mi bilmiyorum çünkü denemedim.
Savaşcı Kasper :) Güvenilir yerlerden indirirseniz virüs bulaşmaz her korsanda virüs yoktur ama sonradan içine eklenilebiliyor o yüzden bence korsan kullanmayın.

Sağlam sitelerden indirip dosyayı taratırsanız bir sıkıntı olmaz bende ara sıra yapıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı