Karantinada virüs varken Anti-Virüs'ü silmek

Sa As 1234

Hectopat
Daha fazla  
Adaware ile PC'yi tarattım. 2 virüs buldu. Gerekeni yap dedim. Karantinaya aldı. Adaware'i sildim. Şimdi o virüsler sıkıntı olur mu? Olur diyorsanız ne yapmalıyım? Kaspersky sürem bitti. Adaware de bitti muhtemelen. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz sürümü kurup tarama yapın.

Adaware ile PC'yi tarattım. 2 virüs buldu. Gerekeni yap dedim. Karantinaya aldı. Adaware'i sildim. Şimdi o virüsler sıkıntı olur mu? Olur diyorsanız ne yapmalıyım? Kaspersky sürem bitti. Adaware de bitti muhtemelen. Tavsiyeleriniz nelerdir?
Sıkıntı olmaz. Bu arada başlık çok iyi. 😀

Başlık bayağı yanlış anlaşılıyor ama sıkıntı olmaz. Bende 3 tane virüs vardı hepsini karantinaya attım 2 yıl öyle kullandım bir şey olmadı. Ama karantinaya güvenmek için iyi bir virüs programı olması gerekiyor. Yani sağdan soldan indirilen virüs programı varsa sıkıntı çıkabilir.

Bence de tekrar Kaspersky'ın ücretsiz sürümü ile tekrar bir tarama yapın. Bu arada başlığı ilk okuduğumda "koronadaki karantina sürecinde antivirüsü sildim bilgisayarıma bir şey olur mu" gibisinden mizahi bir şey sandım :D
Bende öyle anladım.

Ücretsiz sürümü kurup tarama yapın.
Süresi bitti sayın hocalarım.
Sıkıntı olmaz. Bu arada başlık çok iyi. 😀
Evet.Çok düşündüm.Anca böyle ifade edebildim.😃

Yeni konular

Geri
Yukarı