Antibiyotiğin kulağa yan etkisi olur mu?

Rufiq Cavadov

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azərbaycan
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Doktorum bana ağıza akan iltihap sinüzit mi ne bilmiyorum ama onu kurutmak için antibiyotik tedavileri görüyor bana. Sadece kulağımda bilmiyorum nedir sanki tutulma gibi de demeleyim de sanki su kaçmış gibi hiss olunuyor bazen. Tek çare de aslında sanırımı onu kurutmanın yolu antibiyotik.

Daha antibiyotiğin adını bile yazmamışsınız. Prospectus açıp iki dakika okusanız cevabı alacaksınız zaten.

Daha antibiyotiğin adını bile yazmamışsınız. Prospectus açıp iki dakika okusanız cevabı alacaksınız zaten.
Amikacin. Çocuk dozu. Bir de doktor bana bunu 120 adet o iltihap kuruyana kadar yapacağız diyor. Hatta bunun yanın sıra drugged yapılıyor kolumdan. Türkçesi ne bulamadım.

Amikacin. Çocuk dozu. Bir de doktor bana bunu 120 adet o iltihap kuruyana kadar yapacağız diyor. Hatta bunun yanın sıra drugged yapılıyor kolumdan. Türkçesi ne bulamadım.

Warnings​

Amikacin can harm your kidneys, and may also cause nerve damage or hearing loss, especially if you have kidney disease or use certain other medicines.

Evet, kulağa yan etkisi var.

Zaten kullanmayı bırakmayın, bu sadece bir yan etki. Dayanabilirim diyorsanız dayanın fakat yan etkiyi yaşadığınız için doktora danışmanızda fayda var.
Hocam Size bu durumu durdurur mu?

Bir dk ekliyorum konumu.

Hocam Size bu durumu durdurur mu?

Bir dk ekliyorum konumu.

Bilmiyorum. Şüpheliyseniz doktorunuza danışın.

Yeni konular

Geri
Yukarı