Antimalware Service Executable 856 MB RAM kullanıyor

mrwhitespace

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Bilgisayarım açıkken 3-4 saat geçince Antimalware Service Executable'ın RAM kullanımı coşuyor, resimdeki gibi. Windows Defender'ı kapatıp açınca normale dönüyor ama tekrar artıyor. Bu normal mi? Ne yapabilirim?

Ekran görüntüsü 2021-05-08 175102.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bilgisayarım açıkken 3-4 saat geçince Antimalware Service Executable'ın RAM kullanımı coşuyor, resimdeki gibi. Windows Defender'ı kapatıp açınca normale dönüyor ama tekrar artıyor. Bu normal mi? Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 1013894
Windows Defender'i kapatın ve onun yerine Kaspersky kullanın.

Siz memnun musunuz Kaspersky'dan? Kaynak kullanımı nasıl, performans düşüşü yaşatmıyor değil mi ?
Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Bilgisayarımın o kadar iyi olmamasına rağmen bir performans düşüşü yok. Hatta az önce bilgisayarımda reklam virüsü olduğunu öğrendim :D Öneririm.
Siz memnun musunuz Kaspersky'dan? Kaynak kullanımı nasıl, performans düşüşü yaşatmıyor değil mi ?
Bu arada arkada 100 mb bellek kullanıyor.

Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Bilgisayarımın o kadar iyi olmamasına rağmen bir performans düşüşü yok. Hatta az önce bilgisayarımda reklam virüsü olduğunu öğrendim :D öneririm.

Bu arada arkada 100 MB bellek kullanıyor.

Çok teşekkür ederim, yükledim. 70-100 civarı geziyor ve gayet güzel gözüküyor. Umarım memnun kalırım.

Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Bilgisayarımın o kadar iyi olmamasına rağmen bir performans düşüşü yok. Hatta az önce bilgisayarımda reklam virüsü olduğunu öğrendim :D öneririm.

Bu arada arkada 100 MB bellek kullanıyor.

Fiyatı pahalı geldi. Bedava sürümü falan var mıdır?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı