Antimalware service executable kapatma

Mr.Xantaress

Femtopat
Daha fazla  
Antimalware service executable her türlü kapatmayı denedim ama kapanmıyor. Acaba bunu kapatmak için eskiden ben bir program kulanıyordum, her açtıgımda kapatmak gerekiyordu ama yine de olsun, her actıgımda ben kapatırım. Acaba o programın linkini ya da isimini atabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 58
Erengör senin dediğin Kaspersky'yı kurdum ve hem kapanmadı hem de daha çok CPU ve RAM yiyor.
Dcontrol degğildi yeşil teması vardı programın ama dcontrol.exe yi calıştırdıgımda böyle bir hata çıkıyor oysaki Defender kapalı.

Dosya Ekleri

• bu.jpg
    bu.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,4 KB · Görüntüleme: 28
Erengör senin dediğin Kaspersky'yı kurdum ve hem kapanmadı hem de daha çok CPU ve RAM yiyor.
Dcontrol degğildi yeşil teması vardı programın ama dcontrol.exe yi calıştırdıgımda böyle bir hata çıkıyor oysaki Defender kapalı.

Defender tamamen kapatmak istiyorsanız düzenlenmiş ISO kullanmalısınız ben öyle kullanıyorum.

Defender'den virüs değil diye işaretle.

Bu programda bildiğim kadarıyla sıkıntı yok. Ben de kullanıyorum ve antimalware service executable kapanıyor. Korkacağınız tek şey Microsoft Defender bunu virüs olarak algılar. Ama sadece kendisini kapattığın için öyledir.

Bildirimlerden bak. Microsoft Defender onu virüs olarak algıladıysa orada yazar ve oradan yapabilirsin.

Yok dostum bildiriimlere bir şey gelmemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı