Çözüldü Antimalware Service Executable yüksek bellek kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Malatya
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Öncelikle iyi sosyaller. Başlıkta da belirttiğim gibi Antimalware Service Executable fazla bellek tüketiyor. Windows Defender'ı da kapatmak istemiyorum. Eskiden böyle değildi ne yapmam gerek?

Ekran Görüntüsü (82).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Cevaplar için teşekkürler. Windows Defender'ı tamamen kaldırdım. Harici bir antivirüs programı indireceğim. Windows Defender'ı tamamen silmek isteyenler için aşağıya rehberin linkini bırakıyorum.
Arkadaşlar selam. Öncelikle iyi sosyaller. Başlıkta da belirttiğim gibi Antimalware Service Executable fazla bellek tüketiyor. Windows Defender'ı da kapatmak istemiyorum. Eskiden böyle değildi ne yapmam gerek?

Eki Görüntüle 2123510

Aslında çok da yüksek kullanmıyor.
Windows 10 için 8 GB RAM tercih etmişsiniz.
Windows Defender'i kapatarak bu kullanımı %80 düşürebilirsiniz

Defender'i komple kapatarak soruna çözüm bulabilirsin.

Cevaplar için teşekkürler. Windows Defender'ı tamamen kaldırdım. Harici bir antivirüs programı indireceğim. Windows Defender'ı tamamen silmek isteyenler için aşağıya rehberin linkini bırakıyorum.

Çözüm
İnanın diğer antivirüsler daha fazla bellek kullanıyordu. Benim 8 GB Windows 10 PC'de 180 MB fix kullanımı var.

Geri
Yukarı