Antistatik benzin bidonu sağlığa zararlı mı?

Selçuk Sercan

Kilopat
Yer
Amasya
Daha fazla  
Arkadaşlar, bugün dışarı çıkacağımdan dolayı yanımda soğuk su götürmek istedim. Evde herhangi bir pet şişe, suluk vb. bulamadım. Acelem de vardı. Kullanılmayan içi boş benzin bidonunun içini çalkalayıp temizleyip soğuk su doldurup götürdüm. 5L hacmi vardı gerçekten işimi gördü ancak yine de malzemesinden dolayı sağlığa zararlı mı?

Not: Troll vb. amaçlar için açmadım, ciddi cevaplarsanız sevinirim.

Abi yaşıyorsun değilmi? (Şaka Amaçlıdır) (Ben direk LPG içmiştim su diye. Mataraya koydular bisiklet turunda Gölyaka dağlarında su yoktu bize de bagajdan su diye LPGyi verdiler. )

Arkadaşlar, bugün dışarı çıkacağımdan dolayı yanımda soğuk su götürmek istedim. Evde herhangi bir pet şişe, suluk vb. bulamadım. Acelem de vardı. Kullanılmayan içi boş benzin bidonunun içini çalkalayıp temizleyip soğuk su doldurup götürdüm. 5L hacmi vardı gerçekten işimi gördü ancak yine de malzemesinden dolayı sağlığa zararlı mı?

Not: Troll vb. amaçlar için açmadım, ciddi cevaplarsanız sevinirim.

Zararlı. Çünkü sen onu ne kadar çalkalasanda çalkala tamamen yıkamam gerek o bile yetmez bidonun maddesin işler cam daha sağlıklı yahu mutfaktan bir kap bile bulamadım mı? Alsaydın en kötü bakkal marketten vs su alsaydın nedir bu macera.

Yeni konular

Geri
Yukarı