Antivirüs önerisi

Bu eski Kaspersky ürünü. Kaspersky ürünleri yenilendi, bunu kullanmanızı önermem. Koruma olarak sıkıntılı olabilir. Artık Kaspersky Standard, Plus ve Premium var. Bu Kaspersky Total Security kodu yeni ürünlerde Kaspersky Plus ürününde kullanılabiliyordu. Ama sonradan fixlediler, demek ki eski ürünlere karışmamışlar. Ama eskisin kullanmak iyi bir şey değil yani bence yeni ürünlere geçmelisiniz.
Peki Total Security ve Free arasında seçim yapmak gerekirse hangisi daha mantıklı?

Dediğim gibi Total Security eski sürüm olduğu için kullanmak pek güvenilir olmayacaktır. Bu sebeple Kaspersky Free öneririm. Veya isterseniz de Kaspersky standard satın alabilirsiniz. Abonelikleri çok ucuz.

Free kurdum, 1 aylıkta Standard lisansı verdi teşekkürler.

1707145429591.png

Hocam ben Kaspersky'da karar kıldım. Premium paketini almayı düşünüyorum. Yıllık fiyatı uygun geldi. Premium kısmında uzman desteği varmış. Türkiye'de kullanılabiliyor mu?

@Deva Bulmam

Selam. Bilgisayarımı her türlü zararlı yazılımdan koruyacak bir antivirüs arıyorum. Virüs olur, Ransomware olur, her türlüsünü bilgisayara giriş yaptığı an tespit edip silebilen bir antivirüs arıyorum. Şu anda Malwarebytes kullanıyorum fakat araştırma yaptığımda onun antivirüs özelliği yok, sadece tarama için kullanılır gibi yorumlar görüp ikileme düştüm. Ne yapmalıyım? Malwarebytes işimi görür mü yoksa başka bir yazılıma mı geçmeliyim? Ek olarak programın paralı veya ücretsiz olması fark etmez. Çok uçuk fiyatlı olmasın yeter. Sadece kendim için alacağım.
avast olailir gayet ii hem avast hem wiindows defender süper iş yapıyorlar

Geri
Yukarı