Antivirüs programı kaldırılmıyor

Crytekx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Yüklediğim crackli bir oyun dolayısıyla bilgisayarıma istemeden antivirüs programı yüklemiş oldum ancak kendisini sildiğimde hizmetler kısmındaki Engine kısmı açık kaldı ve Windows Defender yerine kendisi çalışmaya devam ediyor. Programın ismi reason cyber Security ve kendi kaldırma seçeneğini bulamadım. Bu yüzden Revo Uninstaller ile kaldırmıştım.
Sorunla yarım saattir uğraşıyorum ve devam ediyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Efenim, öncelikle bir virüs yüklemişsiniz ve asla unutmayın bir programı indirdiğinde yanında başka bir şey kuruyorsa bir virüsdür (eğer bilinen bir uygulama değilse) ki eğer zaten sizde de olduğu gibi silindiği halde kalıyorsa virüs olduğu muhtemeldir eğer antivirüsünüz varsa kullanın yoksa Malwarebytes, Kaspersky gibi antivirüsler öneririm umarım yardımcı olmuşumdur.

Oyun kendi indirildiği anda mı yükledi antivirüsü? Şunu söyleyeyim antivirüsün kendisi virüs zaten silmeye çalış silinmez.

Hocam oyun yüklendiğinde izinsiz bir şekilde yüklendi. Çoğu konu da dendiği gibi silinmeme sorun var.
Sistemi kapatıp açmayı deneyebilirsiniz.

Sistemi kapatıp açmayı deneyebilirsiniz.

Denedim değişen bir şey olmadı. Şu an Kaspersky ile tarama yapacağım.

Geri
Yukarı