Antivirüs programı önerisi

Buyurun buradan Free versiyonu indirebilirsiniz.

Sitenin aşağısındaki tabloda hangi koruma paketinin hangi alanlarda koruma sağladığı tik ile işaretlenmiş bir şekilde yer alıyor.

Kaspersky ek olarak bağlantıda önerdiğim bazı uzantıları kurun. Ne yazık ki Kaspersky Opera tarayıcısını desteklemiyor. Bu yüzden ekstra uzantı kurmanız gerekiyor.
Ayarlar normal Opera için ama, GX aynı ayarlar olduğu için uygulayıp uygulamamak size kalmış.

Kaspersky'da virüsü silmeme gibi bir olay yok değil mi? Yoksa Kaspersky geçeceğim.

O birazda virüslere bağlı bir durum. Gün geçtikçe yeni virüsler türüyor ama gene de Kaspersky alanında bir numara bir yazılımdır. İnternet Security peketini kullanırsanız daha memnun kalırsınız ki internet için çok kapsamlı koruma seçenekleri bulunuyor. Gene de Kaspersky varken aklınız PC'de kalmaz.

Ben deneme değil de Full ücretsiz sürüm arıyorum Kaspersky'da böyle bir şey varsa link verir misiniz?
Comodo Internet Security'i tavsiye ederim o zaman. Antivirüs + Firewall'ı da var ve ücretsiz ama ücretli versiyonu da var.

Kaspersky kurarken Kaspersky 3X diye birşeyi kaldırmaya çalıştı. Yeniden başlat dedi yaptım bir daha aynı yer geldi gene yeniden başlat dedi bu sefer başlatmadım neden böyle oldu?

Geri
Yukarı