Antivirüs Programı Önerisi

Ben iobit in malwarefighter ' ını kullanıyorum. Pro sürümde bitdefender motorunu kullanıyor. Müthiş stabil ve etkilidir.

Ben iobit in malwarefighter ' ını kullanıyorum. Pro sürümde bitdefender motorunu kullanıyor. Müthiş stabil ve etkilidir.

Teşekkür ederim öneriniz için daha önce kullanmıştım hiç bir işe yaramıyor ve hizmet ekliyor kafasına göre programı silsen bile gitmiyor. Zaten iobit'in hiç bir yazılımını hem kullanmıyorum hem de önermiyorum. Bence siz de kullanmayın.

Teşekkür ederim öneriniz için daha önce kullanmıştım hiç bir işe yaramıyor ve hizmet ekliyor kafasına göre programı silsen bile gitmiyor. Zaten iobit'in hiç bir yazılımını hem kullanmıyorum hem de önermiyorum. Bence siz de kullanmayın.
Pro kullandınız mı ? . Hangi sürümde kullandınız? 5 den sonra benim çok derdime deva oldu. şu an 7.3 sürümünde. Ve bitdefender ile bence gerçekten güzel iş çıkartmışlar.

Pro kullandınız mı ? . Hangi sürümde kullandınız? 5 den sonra benim çok derdime deva oldu. şu an 7.3 sürümünde. Ve bitdefender ile bence gerçekten güzel iş çıkartmışlar.

Hocam ben kullanmıyorum şahsen teşekkür ederim yine de. Zaten bu kalitesiz ve basit antivirüs programlarının hepsinde böyle hileler var. Yok efendim BitDefender motoru var Avira motoru var bilmem ne alayı yalan benim gözümde. Böyle yaparak güven kasıyorlar akıllarınca. İobit'in hiçbir programını kullanmıyorum kaç sene oldu hayatta kurmam daha. Özellikle o System Care denen baş belası programı söylemiyorum bile. Stabil çalışan sistemi bile bozuyor. Bir de driver booster var oda baş belası abuk subuk sürücüler kurup daha en baştan sistemi bozuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı