Antivirüs zeka güncelleştirmesi hatası

Hocam peki ilk yazdığım yazıdada belirttiğim gibi bu antivirus güncellemesi hata vermiş demiştim.
Sonra yeniden dene deyince yine yüklemeye başladı. Yükleniyor 0 şeklinde yazıyordu daha sonra kayboldu. Yani indirmiş midir bilemez miyiz?

Hocam olabilir de olmayabilir de isterseniz bilgisyarı yeniden başlatmayı dener misiniz?

Hocam yeniden başlatmadan sonra açılırken Windows hazırlanıyor kısmı gelirse güncelleme kurulmuş demektir.

Hocam bu tarz antivirüs zeka güncellemeleri için yeniden başlatmaya gerek yok diye biliyorum. Toplu güncelleme vs. varsa yeniden başlatın diyordu zaten hocam windows.

Fakat ben şimdi tamamen kapatmıştım belirttiğim gibi windowsu. Açarken bu dediğiniz yer çıkar mı acaba yine?

Evet çıkabilir.

Yeniden dene dedikten sonra bir hata vermedi ama, bilemedim indirmiştir belki hocam.
Zaten güncellemeleri duraklatmıştım hocam ben 7 günlüğüne, fakat bu antivirüs için gereken güncellemeleri bu duraklatmalar engelleyemiyor diye biliyorum.
Sizin bir bilginiz var mı acaba bu konuda?

Yeniden dene dedikten sonra bir hata vermedi ama, bilemedim indirmiştir belki hocam.
Zaten güncellemeleri duraklatmıştım hocam ben 7 günlüğüne, fakat bu antivirüs için gereken güncellemeleri bu duraklatmalar engelleyemiyor diye biliyorum.
Sizin bir bilginiz var mı acaba bu konuda?

Yapmadığım için bilmiyorum.

Antivirüs zeka güncelleştirmeleri Microsoft Defender güvenlik merkezi üzerinden de yüklenebiliyor. Halihazırda yüklenmiştir muhtemelen. Sürüm numaralarını karşılaştırın isterseniz.

Hocam sanırım güncellemiş değil mi?
Bende yazan sürüm sizin attığınız linkteki sürümle aynı yazıyor.
Sanırım güncellenmiş hocam.
Cevabınızı bekliyorum.

20210428_220911.jpg

20210428_220901.jpg

Geri
Yukarı