Antivirüs zeka güncelleştirmesi hatası

Evet güncelleme gelmiş tekrardan değil mi hocam?
Siz dün bendekide aynı sürüm numarasına sahip demiştiniz benim attığım fotoğraftaki ile.
Peki siz şu an attığınız fotoğraftaki denetle yerine basınca ne oluyor acaba hocam?

1619693191554.png

1619693199185.png

Son olarak bu oluyor hocam bu arada ben güncellemeyi tam olarak yaptım dedim. Önceden sürümüm 170 idi şimdi 178 oldu.

Bende güncelleyeyim hocam o zaman.
Peki siz bu güncellemeleri normalde yapıyor muydunuz acaba?

Yani şöyle söyleyeyim ben geldiğinde otomatik indiriyordu bana yeniden başlatmak kalıyordu. Ama şu anda indirmiyor ben indire basında indiriyor ve yeniden başlatıyor.

1619693489515.png

Şöyle göstereyim. Ama güvenlik güncellemelerini Update dışında yapmıyorum.

Yani şöyle söyleyeyim ben geldiğinde otomatik indiriyordu bana yeniden başlatmak kalıyordu. Ama şu anda indirmiyor ben indire basında indiriyor ve yeniden başlatıyor.

Eki Görüntüle 998085

Şöyle göstereyim. Ama güvenlik güncellemelerini Update dışında yapmıyorum.

Hocam bende antivirüs güncellemesini denetle dedim ve bende de sürüm numarası sizinki ile aynı oldu, sanırım güncelledi hocam.
Arada denetle yapmakta fayda var gibi değil mi hocam?
defender.png

Ama normal Windows Update'leri her zaman yapmıyorum hocam ben.
Bazen hatalı güncelleme getirebiliyorlar diye.
Kusura bakmayın, fotoğrafı yakınlaştırmayı unutmuşum.

Sizin tercihiniz hocam. Bence ilk önce güncellemeyi araştırın sorun yaşayan var mı diye öyle yapın derim ben. Olsun sıkıntı değil.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim hocam. Şu 20H2 güncellemesini yapmayı düşünüyor musunuz acaba?
Bir de son olarak şu an hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz?

Hocam ben 20H2 sürümüne temiz kurulum ile geçtim benim kullandığım stabil sürümlerden biri. Rica ederim.
Sürümü de şöyle:

1619694683973.png

Geri
Yukarı