antiX Linux dualboot kurma

Güzel ve haphafif onda sıkıntı yok da bana kullanımı birkaç tık zor geliyor o yüzden LXLE tercih ediyorum. Bu da ağır gelse son kalem daima antiX zaten. 👍

Hocam Discord'u nasıl indirebilirim?
screenshot.jpg

Hocam Discord'u nasıl indirebilirim?
Tarayıcı üzerinden kullanmanızı öneririm ben hep öyle yapıyordum. Paketlerde varsa sıkıntısız kurulur synapticte falan. Yoksa uğraştırabilir. Kendi sitesinde deb uzantılı indirme var onu indirip kurabilirsiniz. Ama zorluk dediğim aşamaya geleceksiniz deb kurması biraz zor. Debian tabanlı olmasına rağmen. AntiX forumunda deb yükleme ile ilgili konu vardı oradan çözmüştüm kullanırken. Sanırım deb kurucu yüklü değil sorun ondan kaynaklı. Yükleyip varsayılan açıcı yapmak lazım bu zorluyor.

Tarayıcı üzerinden kullanmanızı öneririm ben hep öyle yapıyordum. Paketlerde varsa sıkıntısız kurulur synapticte falan. Yoksa uğraştırabilir. Kendi sitesinde deb uzantılı indirme var onu indirip kurabilirsiniz. Ama zorluk dediğim aşamaya geleceksiniz deb kurması biraz zor. Debian tabanlı olmasına rağmen. antiX forumunda deb yükleme ile ilgili konu vardı oradan çözmüştüm kullanırken. Sanırım deb kurucu yüklü değil sorun ondan kaynaklı. Yükleyip varsayılan açıcı yapmak lazım bu zorluyor.

Hocam VSC'yi .deb olarak indirdim ama açamıyorum.
Nasıl yükleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı