antiX Linux vs FydeOS

Benim dediğim yöntemde:

Öncelikle Windows'u orijinal şekilde yüklüyorsunuz. Sonra tarayıcıdan Revios ya da Atlasos(hangisini isterseniz) onun sitesinden ame wizard ve playbook indiriyorsunuz. Bu iki araç orijinal yüklemiş olduğunuz Windows'u sizin yerinize kısıyor ve hafifletiyor.

Eğer ana amacınız Roblox oynamaksa ve daha önce hiç Linux kullanmamışsanız sorun yaşayabilirsiniz. Hatta ben de geçen (yaklaşık 3-4 ay önce falan) çeşitli yöntemlerle Roblox'a Linux Mint üzerinden girmeye çalışmıştım. Bir türlü girememiştim. Bu yüzden Windows önermiştim. Denemek isterseniz Tabi ki LXLE de deneyebilirsiniz. Kendisi en sevdiğim 3 hafif dağıtım arasında yer almaktadır.

Normal Windows 10 Pro kurulumunu yapıyorsunuz. Ardından playbooku uyguluyorsunuz.

64 Bit.
Ama kasar ben Windows 8.1 64 bir kursunda bile kasmıstı.

Benim dediğim yöntemde:

Öncelikle Windows'u orijinal şekilde yüklüyorsunuz. Sonra tarayıcıdan ReviOS'ya da AtlasOS(hangisini isterseniz) onun sitesinden AME Wizard ve playbook indiriyorsunuz. Bu iki araç orijinal yüklemiş olduğunuz Windows'u sizin yerinize kısıyor ve hafifletiyor.

Eğer ana amacınız Roblox oynamaksa ve daha önce hiç Linux kullanmamışsanız sorun yaşayabilirsiniz. Hatta ben de geçen (yaklaşık 3-4 ay önce falan) çeşitli yöntemlerle Roblox'a Linux Mint üzerinden girmeye çalışmıştım. Bir türlü girememiştim. Bu yüzden Windows önermiştim. Denemek isterseniz tabii ki lxle de deneyebilirsiniz. Kendisi en sevdiğim 3 hafif dağıtım arasında yer almaktadır.

Abi peki videon var mı?

Windows 10 2 GB RAM 64 Bit zor mavi ekran falan verir.

Neyse ben vazgeçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı